Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lesz követője valakinek...

Hogyan lesz követője valakinek instagramon?

Figyelt kérdés
Tudom van annyi kérdés ebben a témában, csak választ nemigazán látok:) Nem vagyok tini, 27 éves vagyok és van egy kislányom is:) csak kíváncsi vagyok,hogyan kezdenek el követni valakit.
2018. jan. 30. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj két külön névvel, és próbáld ki, hogy mi van, ha az egyikkel elkezded követni a másikat, az a tuti, fogod látni, hogy milyen üzenetet kapsz róla, hogy valaki követni akar, hogy jóvá kell hagynod, stb.
2018. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi köze az egėszhez annak h hány ėves vagy illetve az, hogy van gyereked?
2018. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Láttam pár hozzászólást, hogy fiatalnak kell lenni és le kell vetkőzni meg stb....hogy népszerű legyen valaki.
2018. jan. 30. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A tiniknek könnyebb, egymást bekövetik és ennyi.

Az egyik megoldás ha a képek mellé ugye a leírásba több ilyet teszel: #follow4follow #f4f #kövess #like #ikozosseg stb...stb...

2018. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, miért kezd el követni valaki valakit: azért, mert annak alapján, amilyen képeket/videókat feltesz, érdekesnek találja a másik, ezért a jövőben is szeretné majd látni, hogy miket tesz fel. Van, akinek a szexi képek keltik fel az érdeklődését, van, akinek meg a jegesmedvék...
2018. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!