Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az úszó sportolo nők, hogy...

Az úszó sportolo nők, hogy nem tolják ki magukból a tampont? Mikor én simán kitolom erölködésből.

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 23:37
 1/5 Metionin ***** válasza:
68%
Bár én úszni pont nem tudok de sportolok és eddig eszembe se jutott hogy kijöhetne a tampon. Elég mélyen van az. Székeléskor sem jön ki.
2018. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem esélye nincs kijjebb jönni, sokszor kiszedni is meglepően nagy erővel kell, hiába telt meg. Nyilván nem vagyunk egyformák. Ha úszóként ilyen gondom lenne, beraknék egy számmal nagyobbat, ami nem csúszik ki csak úgy. Vagy valahogy megtanulnám az intimkehely használatát (vagy az is kimozdulhat?).
2018. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is úsztam. Volt idő amikor versenyszerűen, de ma már csak hobbi sportként. Sőt szinkronúszó is voltam (ma is de hobbi szinten) Sosem csúszik ki a tampon. Ha nálad kicsúszik akkor te teszed fel rosszul..Használj nagyobbat.
2018. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az intim kehely valószínű nem mozdul ki, mivel vákumot képez....


Kérdésre is válaszolva...vagy nagyon lentre helyezed vagy olyan erős a hüvely izmod, hogy az igen...de az is lehet hogy csak simán te szórakozol ilyenekkel..szerintem sok nőnek eszébe sem jutna kinyomni magából a tampont különösebb indok nélkül/leszakadt madzag pl/

2018. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Az úszó sportoló nők - akik komolyan tolják - verseny alatt NEM menstuálnak.

Sem a szertornászok, stb.

2018. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!