Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs az eletemnem semmi...

Nincs az eletemnem semmi celja, ertekme. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De tenyleg semmi. Nem szeretek semmit sem csinalni, nem ertek semmihez, nem szeretek kulonosebben senkit sem(foleg magamat nem),nincsenek barataim, baratnom meg foleg nem. Nem is volt, nem is lesz soha. Unatkozom szinte allandoan...tanulok meg, igyekszem elvegezni a sulit(valoszinuleg sikerulni is fog) de amit tanulok az sem erdekel...volt tobb valasztasi lehetosegem, hogy mit tanuljak, de egyik sem erdekelt. 18 eves vagyok ez az utolso evem kozepsuliban es lassan elkene donteni, hogy mihez kezdjek az eletemmel, de egyszeruen nincs semmi celom vagy akarmi ami miatt megerne megszenvedni a dolgokert, legtobbszor inkabb ongyilkos lennek, de persze ahhoz meg nincs meg a batorsagom. Unom az egesz elete ugy ahogy van. Szerintetek mit kene tennem? 18/F

2018. febr. 7. 00:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Eletemnek* ertelme * bocsi eleg komasan irtam mar a kerdest.
2018. febr. 7. 00:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki életének nincs célja/értelme, csak amit ő maga ad neki. Mit csinálnál, ha bármit megtehetnél? Miért csinálnád azt? (Ezen talán érdemes lehet elgondolkoznod, hátha találsz valamit amiért képes vagy lelkesedni, illetve hátha megtalálod a megfelelő kompromisszumot, ha az szükséges, hogy valami hasonlóval tudj foglalkozni, mint amit a legszívesebben csinálnál.)


Amúgy meg ha elvégezted a sulit, keress valami munkát, és majd ha eszedbe jut mit akarsz, tehetsz a felé lépéseket.


Az öngyilkosságtól meg nem fogod magad jobban érezni, nem hoz megkönnyebbülést, vagy felszabadulást, se békét, tapasztalás nélkül nem érezheted magad sehogy. + ha meghalsz mielőtt értelmet adtál volna az életednek, akkor tényleg teljesen értelmetlen és felesleges volt

2018. febr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Sokszor én is ugyanilyeneken gondolkozom noha én 24 voltam amikor ebbe belezuhantam miután barátnőmmel szétmentem. Na meg nekem nem suli van hanem meló, hidd el az szarabb, főleg ha albérletet is fizetsz egyedül. Tudom milyen szar a kilátástalanság, nagyon lehúzza az embert és a "rosszabb is lehwtne" duma nagyon nem vígasztal. Főleg ha a család, barátok több ezer km-re vannak tőled.

A pia az kicsit segít lehet (nem pont a kérdezőre értem, talán mások is olvassák hasonló helyzetben) mert ja elűldözi egy kicsit az unalmat meg a magányt, DE egy idő után mélyebbre taszít csak, és az alkoholizmusból higgyétek el nem lehet könnyen kijönni, bármennyire fiatal is vagy.

Sok kitartást meg erőt!

2018. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia en 19 evesen erettsegiztem nem talaltam vele munkat,xsak alkalmi munkakat, gyarba aztan 20 ,,evesen depresszioba estem es 5eve tart mar ,most vok 25.

Javaslom hogy erettsegi utan tanulj szakmat,de ne dolgozz, mert ugysem fogsz erettsegivel munkat talalni.

Amugy akkor te 2014ben kezdett a tanevet,en 2014 ota ulok veglegesen itthon,vagyis depressziosan, elkepeszto hogy ennyi ido alatt egy komplett kozepiskolaval,teli elmenyekkel el at egy kamasz, en meg itthon voltam,eros voltam de legyengultem mint lelkileg mint fizikalisan is.

2018. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!