Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyeneket ad be az...

Másnak is ilyeneket ad be az instagram?

Figyelt kérdés
Ajánlottak között szoktam nézelődni, mindig ilyen tipikus körmös vagy zenei posztokat. Újabban feltételezéseim szerint török vagy vmilyen arab videók bukkannak fel nekem de egyre több. Az egyik egy biztonsági kamerás felvétel volt arról h egy nőt akarnak megerőszakolni, a másik videón meg valami élőhalott volt vagy nem is tudom. Persze jelelntettem mindenkettőt de azóta is inkább csak szaporodnak ezek a videók.
2018. febr. 17. 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként most jött az instagram visszajelzése az egyik videóról amit jelentettem és szerintük nem sérti a közösségi alapelveket o.O
2018. febr. 17. 11:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudsz ilyeneker linkelni privátba? Még nem találkoztam ilyennel, de talán ha többen jelentjük hatásosabb.
2018. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!