Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok és a németek miért...

A magyarok és a németek miért nincsenek jóban?

Figyelt kérdés
velük harcoltunk az első és a második vh.-ban is

2018. febr. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Meg is lett az eredménye..
2018. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Az újabb német generációkba belenevelték a II. vh. miatti bűntudatot. Rögeszmésen el akarnak távolodni a múlttól, emiatt a régi "cimbikkel" is "ciki" "barátkozni".
2018. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Dolgoztam velük München-ben azt mondják, hogy a magyarok cigánynép! Miről beszélsz?


Ma embert kell nézni, nem nemzetet ez a 21. század! Németekkel haverkodnál mert gazdagok? Miért legyen a két ország jóban? Bennük csak a zsák pénzt látod valld be! Haszonleső vagy mi? Bezzeg fehéroroszokkal, moldávokkal, bolgárokkal, bosnyákokkal nem barátkoznál...tipikus kisebbségi komplexus

2018. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: A kérdező csak feltett egy kérdést és te már rögtön belemagyarázod a frusztrációdat és neki állsz, hogy a pénzre hajt. Hogy ítélkezhetsz így ismeretlenbe?


Példaként szeretném magam felhozni: Én pl. szeretnék németekkel barátkozni. Miért? Mert gyerekkorom óta szeretem a nyelvet és szívesen beszélném és fejleszteném tovább. Gyerekként még azt se tudtam, hogy milyen "gazdag" az ország, nem tudtam róla sokat.


Az általad felsorolt emberekkel én meg nem azért nem barátkoznék, mert szegények lennének, hanem mert a nyelvük nem érdekel. De ha németül beszélnék velük, akkor nagyon szívesen.


Rengetegen tanulnak spanyolul is, akkor ők most szerinted mire mennek? Mert a pénzre nem tudnak, az tuti.

2018. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké! "Zigeunervolk"


Nem velük harcoltunk! Ők csicskáztatták a magyarokat már akkor is. Miért esett el teljesen idegen földön, a Don-kanyarban 200 ezer magyar? Mert olyan volt a harci felállás, hogy első sorban magyarok (visszaszereztük a magyar területek jelentős részét, ezért kellett bizonyítani), második sorban románok, harmadikban olaszok, negyedik, teljesen back-elt pozícióban a "hős német hadsereg". Szóval nem harcoltunk "együtt".

2018. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!