Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akármit csinálok, úgy érzem...

Akármit csinálok, úgy érzem üres az életem, pedig azokat csinálom amit mások. Miért?

Figyelt kérdés

Elmegyek moziba, edzésre, uszodába, étterembe, szórakozni, vásárolni, stb.

Ezeken túlesek, élvezem a pillanatot, és kész. Ennyi. Másokon pedig azt látom pl egy mozizás után órákon át képesek beszélni a látott filmről vagy étterem után az ott tapasztalt élményekről. De én nem.


Miért? Miert lehet ilyen valaki?


2018. febr. 19. 22:56
 1/7 anonim válasza:
Mert introvertált vagy. És az életnek mi értelme van amúgy? Hogyan jöttünk létre egyáltalán? Mitől lesz élettelen egy ugyanúgy atomokból felépített tárgy, és mitől lesz élő, egy ugyanolyan atomokból felépített élőlény? Ezt félretéve, az egyszerűbb embereknek minden ilyen esemény "nagy dolog", úgy fogják fel, mintha ezek elképesztő, fontos események lennének, így tudnak órákon keresztül ezekkel foglalkozni. Én pl. egy focimeccset nem tudok végignézni, mert unalmas, hidegen hagy az, hogy mások hogy rúgják a labdát. Keress egy hobbit, ami leköt. Modellezés, utazás, járművek, programozás, akármi. Meg kell találnod azt, amitől jól érzed magad.
2018. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Mert azt csinálod, ami másoknak jó és nem azt ami neked. A tanulság itt az, hogy ez nem működik.
2018. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán mert te olyan típus vagy aki nem önmagáért él csak. És felületes dolgok nem tesznek boldoggá. Nem mindenki egyforma. Valami biztos téged is érdekel annyira, hogy lelkes legyél tőle. Örülj neki, hogy ez nem a mozi meg a vásárlás.
2018. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert addig, amíg azt csinálod, amit mások, addig nem azt csinálod, amit amúgy te szeretnél csinálni.
2018. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez. :D

Kell egy cél. Én például kitűztem magamnak, hogy szeretnék egy Japán feleséget. :D (Azóta is emiatt tanulom a nyelvet. :D. Na meg azért elég menő, ha tudsz japánul mert nem sokan tudnak, de az mellékes.) Azóta sokkal jobban megvagyok.

2018. febr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. ezt azért kifejtenéd? :D komolyan érdekelne. :D
2018. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy mért akarok Japán feleséget? :D

Mert nehezen öregednek. :X

2018. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!