Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már Magyarországon...

Volt már Magyarországon iskolai lövöldözés?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem is lövöldözés, de gyilkosság történhetett?

2018. febr. 20. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Pécsi egyetem ha jól tudom 2009-ben...
2018. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gál Zoé ***** válasza:
69%

Igen, Pécsen volt. Tudom, mert Pécs környékén laktam akkoriban.


[link]

2018. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Túszdráma is volt, amikor fogvatartott k2 fiatal fiú lányokat egy kollégiumban fegyverekkel
2018. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogyan jutnak hozzá ezek az emberek a fegyverekhez? Magyarországon elég nehéz, és komplikált fegyvert szerezni
2018. febr. 20. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy nehéz, csak ismerni kell bizonyos embereket. Nem akarom előadni a nagy gengsztert de a TISZTESSÉGES üzletelgetéseim során sok embert megismertem és jóban lettünk, volt aki éles AK-t valaki meg működő vállról indítható rakétavetőt akart rámsózni (!!!) Szeretem a fegyvereket de nem vagyok hülye hogy ilyenekbe belemenjek, hogy lecsukjanak mert dísznek vettem ilyeneket, vagy hogy a haveroknak vagánykodjak.

Maradok a call of duty-nál

2018. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

A nagy francot nehéz fegyvert szerezni! Bárki bármilyen módon ímmel-ámmal, de hozzájuthat fegyverekhez, ha szeretne.

Itt van egy köpésnyire Ukrajna...

2018. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elég baj az
2018. febr. 20. 20:20
 8/12 A kérdező kommentje:
Az osztály című filmet láttam én is. Saját osztályommal néztük meg. Ők csak nevettek az egészen. Szomorú, hogy ilyen világban élünk
2018. ápr. 17. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Most ez komoly tényleg ennyire parasztok az osztálytársaid pont mint nekem voltak az osztálytársaim évfolyamtársaim illetve más osztályokból való kötekedő tapló menő arcok had ne mondjam miket csinálnék velük az osztálytársaid egy gusztustalan nem emberek hogy tud valaki ekkora ilyen tapló lenni már elnézést kérek ugyanis jooseph személyében ráadásul még hasonlítok saját magamra ismertem joosepre meg paulra aki Spoiler legjobb tanulóra illetve olaf szintén Spoiler arcon vágja joosepet semmi humoros nem volt ezekben a filmekben ráadásul engem mindig a hajam miatt csesztettek mikor rövid hajam volt frufrum volt abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt frufru nélkül mert épp le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszúra hosszúra volt már hátközepigérő is 2008-as-2009-es tanévben 3-dik gimis koromban olyan hajam van mint az osztály legjobb tanulójának a filmben és megállás nélkül csesztettek a bunkó osztálytársaim évfolyamtársaim illetve más osztályokból ezek a menők a bunkó szüleimről meg a nagyanyámról nem is beszélve rohadtul idegesített de nem vágattam le a hajam rövidre mert én így érzem jól magam a bőrömben ráadásul mindig heti 1-2-szer hajat mosok csöndes visszahúzockodó srác vagyok sosem értettem hogy miért piszkálnak de nem csak ez miatt piszkáltak hanem még szemem színe miatt is mert kék színű a szemem a bőröm színe miatt is mert sápadt fakó fehér bőröm van magas vékony srác vagyok a nem tetszésüket láthattad hogy fejezték ki ezekből a filmekből meg weboldalakról amiket ajánlottam. Remélem te nem nevettél a filmen? 26/F
2018. máj. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy meg a világ az mindig is ilyen volt vagyis pontosabban a társadalom egy rakás szemét.Tisztelet a kivételnek. 26/F
2018. máj. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!