Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt veletek? Mizu?

Mi volt veletek? Mizu?

Figyelt kérdés
Amikor ezt a kérdést látjátok írjatok le hogy mi volt ma veletek? Jó és rossz dolog is lehet (privatba is jöhet)

2018. febr. 20. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Amikor el akartam menni WC-re, megbotlottam a küszöbben és beszartam.

A rossz dolgot el se merem mondani...

2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Megalázott a férjem egy munkatársa előtt és kamasz fiam is jelen volt.

(Nem,nem szolgáltam rá.)


Mélységesen megbántott és szőrnyen érzem magam.

2018. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
unalmas nap volt, de legalább találkoztam a barátnőmmel.
2018. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

igen jó napom volt..


hajnalban ébredtem rá, hogy nem is olyan jók a kopott nyárigumik a mára kiszemelt teherautómon..20 cm hó, 2 helyen beragadtam


befagyott egy lakat a raktárajtón


fedett helyre érve elkezdtem teát csinálni..persze szétlőtte a kedvenc söröskorsómat a melege..tea elmaradt


meghozták az ebédemet..2 falat után le a földre az egész...ebéd elmaradt


de lexarom mert kedvencem a havas vidék és azt viszont egész nap nézhettem ❄️❄️❄️❄️❄️

2018. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Volt pár dolog, amit el tudtam intézni, majd a du. kicsit rohanósra sikeredett, de megérte, mert tanulságos volt. Kevés félelem van bennem a következő napokra vonatkozóan, meg fáradt is vagyok.

Az esete? A szokásos: olvasás, GyK, majd alvás,

2018. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a k.u.r.v.a meló. Az volt. Most pihi.
2018. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Korán kelés, rohanás az egyetemre. Hazafelé elugrottam ismerősömért a reptérre, gyönyörködve csodáltam a gépeket, azóta is azon dilemmázok, hogy venni kéne egy repjegyet még most olcsón a nyárra Kanadába. Otthon gyorsan főztem egy gyümilevest, majd mentem táncolni. Nemrég keveredtem haza, most kicsit gyk és előszületek a holnapi napra...
2018. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Suliban voltam, aztán különóra késő délutánig, plusz amikor hazaértem, havat lapátoltam. Most meg tanulni fogok.

De most különösen jól esik ez a "munkaterápia", mert el akarom terelni valamiről/valakiről a figyelmem.

2018. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Későig aludtam, mivel beteg vagyok. Délután csak 3 órára kellett bemennem. Suli után hazajöttem, beázott a csizmám, a macskám hisztériázott egy sort, játszottunk fél órát. Aztán zöldséges lapcsánkát sütöttem, azóta pihenek. Holnap korán kelés, kórház. Remélem, kezdenek vmit az 5 hete elhúzódó mandulagyulladásommal.
2018. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Uhh... jobbulást, előző!

UI.: tuti cuki a macskád. :D

2018. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!