Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy (? )

Miért van az, hogy (? )

Figyelt kérdés

a saját szülőföldemen rám mondhatja egy román, cigány következmények nélkül, hogy r. hadék magyar patkány, de ha én lerománozom meg lecigányozom akkor én szégyeljem magam és esedezzek a bocsánatukért mert ők annyira "meglettek sértve"?

Itt él ,el van mind tartva és még te kussoljál,de ezek mindent mondhatnak rám. Nem vagyok nagy hungarista de tulajdonképpen ki van itthon ? Ha annyira szar itt miért nem takarodnak haza?!


2018. febr. 22. 12:04
 1/4 piriiiii ***** válasza:
Hol a haza nekik? Es mi biztos, hogy teljesen magyarnak mondhatjuk magunkat?
2018. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ancsi, hogy kétdezhetsz ilyet?
2018. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van . Ahol dolgozok itt is van pár ilyen tetű ,ő kígyót-békát kiabálhat rám az rendben van,te valamit mondasz neki "rasszista" vagy. Haszontalan férgei a világnak ! Nem dolgoznak,de ha el is megy akkor is csak dolgozni kell utána mert egy rakás szar a munkája. Fateromnak a 3 ezer ft-os szerszámát képesek voltak ellopni ahol dolgoztak,aztán amikor el lettek zavarva még Ők fenyegetőztek. Sunyi,mocskos, szemét népség azzokkal együtt akik beengedték ide őket kellene kikergetni mindet innen a p.csába ..
2018. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol lakik ez a személy? Kuldok neki ajit :3

Amúgy vicces a helyzet, mert csak egy cigány használhatja a cigány szót. Akkor most letagadja a hovatartozását? A fajtáját? Tán szégyenli? Mert elég buszkén viselkednek... Én érdekes mód nem sértodom meg ha lemagyaroznak. Mi csak a roma szóra vagyunk felhatalmazva... Miért is? A cigány az cigány és Indiából jottek a 15-16. században. Most mit nem lehet ezen érteni? De ezt el ne mondd egy "újmagyarnak" mert vérig sértodik és lerassztistáz, mikozben a "budos paraszt" hadja el a száját.


(Bocsesz, nem minden ékezettel rendelkezik a laptopom.)

2018. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!