Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon vissza lehet nézni...

Facebookon vissza lehet nézni valahogy az egy éve történt chatelést?

Figyelt kérdés
Vissza szeretném nézni, hogy párom mit írt nekem egy éve, de nem tudok odáig vissza pörgetni... esetleg van ennek valami módja?

2018. márc. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont a napokban olvastam vissza egy három-négy éves beszélgetést, szóval elvileg működnie kellene a visszapörgetésnek....
2018. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld kicsit később, indítsd újra a böngészőt, gépen a kis chat ablakban is próbáld meg és az üzeneteken belül is, stb... néha bekattan a facebook:) próbálkozhatsz telefonon is, hátha...
2018. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehet ha megnyitod az üzenetet és van egy kereső, amibe ha beírsz egy szót, kiírja azokat a mondatokat melyekbe benne van. Mondjuk ehhez emlékezni kell valami jellegzetes szóra amit tuti írt egy éve.

23N

2018. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a napokban szerettem volna visszakeresni 2014-es beszélgetéseket, viszont azt vettem észre, hogy 2016-nál régebbieket nem hajlandó megjeleníteni :/
2018. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tevékenységnapló
2018. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fészen kérhetsz biztonsági másolatot. Ott lementi a képeket, mindent, beleértve beszélgetéseiteket is.


Egyszer csináltam, működik, csak át kell nézni, mert nekem minden kis szart elmentett, úgyhogy volt vagy 130 fájlom :D


Amiből kellett egy darab duma, mire megtaláltam...

2018. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!