Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiállnád a második próbát?

Kiállnád a második próbát?

Figyelt kérdés
Egy ládában van egy tekercs amin a harmadik próba és egy kis segítség található, de ez a láda mély sötétségben vár téged. Hosszú, szűk, nedves és sötét barlangban kell haladj lefele a föld szíve fele. Az utad tarthat 20 percig is és tarthat egy teljes napig. Egy doboz gyufa minden fényforrásod és azt kell beosztanod. A ládát csak fényben tudod kinyitni. (Kirakós zár van rajta)

2018. márc. 10. 18:45
 1/8 Zoli780806 ***** válasza:
nem
2018. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki. Johet a harmadik!
2018. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ki ám!! :D
2018. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De most második vagy harmadik? Összezavarodtam a szöveg alapján. :D
2018. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én félnék sötétben sétálni ismeretlen terepen, az 1 doboz gyufa nem sok segítség lenne. Feladnám a próbát.
2018. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán
2018. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gond. Kinyitom a ládát, kiveszem a tekercset, persze Murphy törvény: akkor ég ki az utolsó gyufám (meg a magammal csempészett katonai elemlámpám). De sebaj, ha a ládát nem is, a tekercset már fel tudom vinni a felszínre (egyszer úgyis fel kell jönni). Aztán amikor elolvasom rajta a harmadik próbát: "az eszkimó nővel kezet fogni", akkor rádöbbenek, hogy már az első próbát mаrhárа benéztem.
2018. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek a barlangban csigák és hasonló csúszómászó dögök, akkor lemegyek. Az első gyufával csak egy kicsit körbenéznék, hogy van-e valami a barlangban, amibe nem szeretnék belelépni vagy hozzáérni és a többit megtartanám a láda kinyitásához, a sötétben bolyongással nincs bajom. Kérdés az, hogy van-e valami célja az egésznek. Ha valamit olyat tudok elérni a láda kinyitásával, ami fontos nekem, akkor akár a csigákon is átmászom a sötétben szívesen :D
2018. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!