Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem szereti a franciákat,...

Aki nem szereti a franciákat, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Történelmi, politikai vélemény nem kell

2018. márc. 12. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
A történelem miatt főleg. De szóba jöhet a politika is.
2018. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos ismerek néhány olyan idiótát aki azért utálja őket, mert hogy jaj trianon, és őket hibáztatja, miközben már mingy 100 éve volt, akik ma élnek ott, azok nem tehetnek erről, de igen ők a hibásak mai napig.....Idióta hungarista fa**ságok :)
2018. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Oké, hogy neked nem kell, de ha egyszer az az oka... Trianon, Macron... Egyik Magyarországot osztja meg, másik Európát akarja
2018. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Akkor szerintem kilőtted a két okot amiért az emberek szídni szokták őket. Ez a két dolig a fő sérelem.

Én nekem volt olyan tanárnőm aki annyira haragudott trianon miatt a franciáknak hogy megjegyezte mennyire örült a terrortámadásoknak. Itt vesztette el az utolsó tiszteletem az irányába.

Sok hülye ember nem tudja magát túltenni trianonon.

2018. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
A politika, történelem miatt ne utáljunk már más népet :/ franciákról beszélünk, teljesen normális nép, gondolom érted.
2018. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nálam tök más oka van. :D Szerintem Franciaország és Párizs túlhype-olt, agyonsztárolt, amolyan kötelező giccsparádé az emberek szemében, amit egyszer látni kell. Ha nincs fotód az Eiffel toronnyal, akkor nem vagy senki.
2018. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nincs nagyon más oka hidd el.... ha valami más oka van, valószínűleg személyes dolog, amit tapasztalt, látott stb, de azok mind egyedi vélemények.
2018. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező: Csak az első mondatot olvastad el? Ha nem, akkor láthatod hogy válaszoltam. Mit panpogsz
2018. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6, Mi nem utáljuk szerencsétlen Marseille-i földrajztanárt, csak megválaszoltuk, hogy aki mégis erre vetemedik az miért teszi
2018. márc. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
2018. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!