Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj? Normális vagy nem?

Az baj? Normális vagy nem?

Figyelt kérdés
Baj ha 19évesen nem volt komoly kapcsolatom csak kalandom és amikor egy pasi azt mondja komolyan gondol megijedek,mert azt se tudom ,hogy kell viselkedjek.Eléggé független ember vagyok aki nem szeretti ,ha egész nap valakivel együtt kell lennie és a kötötséget sem bírom.

2018. márc. 13. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ennyi idősen még gyerek vagy. Teljesen normális, hogy azt sem tudod mit csinálj.
2018. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj , kacérkodj gyakorold a szexet , utazz , tapasztalj . Ne menj bele komolyba ha te nem igényled , a kisajátító bunkókat meg a nyavalygó trógereket koptasd le . Olyanokkal ismerkedj stb aki szinte teljesen olyan mint te .
2018. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:

Nekem se volt még, komoly kapcsolat, csak kalandozás ugyan úgy, én is így vagyok vele mint te, mert vannak olyan dolgok amiket szívesen csinálnék de ha nem érdekelne a barátnőm mikor tudnám csinálni, mert azt akarnál hogy vele foglalkozz mindig :D


19/F

2018. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok:) és te miket próbálnál ki.
2018. márc. 13. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyetek büszkék a felszínességetekre.
2018. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!