Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha olyan fotók kerültek egy...

Ha olyan fotók kerültek egy sráchoz amiket nem neki szántam akkor hogy lehet elérni hogy mindenképp szabaduljon meg tőle?

Figyelt kérdés
Ideges voltam és a telefon is rángatta az ikonokat szóval félrenyomtam mikor barátomnak szerettem volna képeket küldeni. Egyik osztálytársamnak ment el. Azt mondta kitörölte. Hogy lehet biztosra menni? Ha nem adja oda a telefonját hogy megnézzem akkor lehet szólni a rendőrségnek? Mert nem neki szóltak azok a képek.
2018. márc. 15. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A telefonját nincs jogod átkutatni. Nem tudsz mást csinálni, csak bízhatsz a diszkréciójában. Reméljük így lesz!

Ha mégis zaklatod őt akkor nagyon megszívathat. Pl: azt mondja, hogy ellopták a telefonját és egy vadidegen ember pont a Te képedet felrakta a napiszarra.


Tanácsom: csak olyan fotókat küldözgess magadról amelyekre 5-10-20 év múlva is büszke leszel. Az internet nem felejt. 20 év múlva egy álláinetrjún lehet hogy éppen a mostani képed miatt alkalmaznak majd mást.

2018. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenféle gúny, irónia és sértés nélkül mondom, hogy nem tudsz semmit sem csinálni, azon kívül, hogy okulsz belőle.

Nem írom le, hogy ez milyen felelőtlenség ilyen képeket bárkinek is elküldeni, mert már előttem bőven kioktattak.

Mivel a képet szabad akaratodból küldted el neki (ha véletlenül is), így azt csinál vele amit akar, nyilvánosan talán nem teheti közzé (de ebben sem vagyok biztos sajnos) viszont privátban annak mutatja meg akinek csak akarja.

Jogilag meg nem tehetsz semmit, rendőrségre se menj mert kinevetnének. Ha a kép +18 volt akkor konkrétan több jogalapja van neki feljelenteni téged szexuális zaklatásért mint neked bármit is csinálni az ügyben.

2018. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz ha elkezdesz fenyegetőzni és szemétkedni.

Vedd poénra, és kérdezd meg hogy kiverte-e rá mielőtt törölte

2018. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!