Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiröhögnek e a strandon/uszodá...

Kiröhögnek e a strandon/uszodában azért mert nagyon vékony vagyok? Szégyenlős is vagyok, attól félek hogy "kinéznek" az emberek.185-ös magassághoz vagyok kb 60kg.35F

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Röhögni biztos senki nem fog, max megállapítják magukban, hogy hú de sovány. De 100 kiló feletti emberek is járnak ilyen helyekre, egy percet ne izgasd magad ilyen miatt. Róluk meg azt állapítják meg, hogy hú de kövér.
2018. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyat nem erdekli. Miert rohognenek?
2018. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

35 évesen biztosan voltál már strandon. Akkor nevettek?

A férfias vonzó megjelenés nem csak a testalkat alapján valósul meg, vékony férfiként is rendben lehetsz, legyen egészséges önképed.

2018. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam strandon, kb 10 éves koromban, azóta messzire elkerültem az említett okok miatt. Mostanában viszont már egyre többet gondolkozok hogy menni kéne.
2018. márc. 15. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem járok strandra, bár vékony vagyok (170/56) átlagos termettel, de nem vagyok feszes, formás, így nem szívesen vetkőzöm fürdőruhára.

35n

2018. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A fiatal szexi pitsák tuti ki fognak nevetni.
2018. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki nem fog veled foglalkozni.

Kiröhögni meg aztán végképpen nem.

2018. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!