Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszóltak az utcán, hogy...

Beszóltak az utcán, hogy "paraszt". Ti mit tennétek? Mit tehetek meg? Visszaszólnátok, vagy hagynátok békén?

Figyelt kérdés

3 felnőtt férfi beszélgetett, és amikor már messzebb voltam tőlük, az egyik jó hangosan mondta: "paraszt!". Csak megfordultam, visszanéztem, aztán mentem tovább.

A pumpa viszont eléggé felment bennem, és már a nyelvem hegyén volt, hogy "anyád a paraszt".

Végül is átgondoltam, arra jutottam, hogy nem lenne jó ilyen miatt egy kiadós verés, vagy egy rendőrségi ügy.


Arra is gondoltam, hogy beszerzek megint egy gázspray-t, és az ilyen nagymenőket szépen lefújom vele, ha megtámadnának. Jó ötlet ez, vagy csak túlreagálom a dolgot? Ti mit gondoltok a hasonló esetekről? Csicska vagyok, vagy csak van eszem?

Legjobb lenne egyébként ignorálni az ilyeneket, mert tényleg nincs szükségem semmilyen problémára, de ennek ellenére nagyon méltatlannak éreztem ezt a dolgot.

Nem sűrűn szoktak beszólni nekem.


2018. márc. 16. 22:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Egyébként 23/F vagyok, és eléggé úgy érzem, hogy rosszul döntöttem.
2018. márc. 16. 22:17
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy elsétáltál előttük, jutottak erre a következtetésre? Talán gumicsizmában voltál, vagy disznóvágás a mobilod csengőhangja és azt hallották meg? Nem egészen életszerű a történet.
2018. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
ostoba provokátorok csak verekedni akartak örültek volna ha nekikmész
2018. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2.: Mi nem életszerű neked ebben??? Jártál már utcákon?


És ha gumicsizmában vagyok, vagy disznóvágás a mobilom csengőhangja, akkor már be lehet szólni, és én szégyelljem magamat??

2018. márc. 16. 22:30
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

"Attól hogy elsétáltál előttük, jutottak erre a következtetésre? Talán gumicsizmában voltál, vagy disznóvágás a mobilod csengőhangja és azt hallották meg? Nem egészen életszerű a történet."


Te sem vagy egy észlény az biztos! :P


A "parasztozás" nagyon bevett szokás a "rejtett tartalékoknál" mondjuk

2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
üdvözlöm mr. paraszt, xy vagyok, örülök hogy megismerhetem.
2018. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hmmm, már teljesen megnyugodtam, igazából már egyáltalán nem érdekel :) A kérdés kiírása előtt 20 perccel történt az eset.

Annyira azért nem hatnak meg az a dolgok, csak attól tartok, hogy beszólások elfajulnak, ha nem fojtom el ezeket.


Tudom nem éppen a legférfiasabb, de ha vennék egy gázspray-t, visszaszólnék, és ha jönne felém nem éppen barátságos szándékkal, akkor lefújnám az ilyeneket, meg a haverjaikat is. Az államnak azért adózok, hogy védelmet biztosítson nekem, és nem érdekel mi mennyire férfias, vagy alantas dolog, de nekem senki se szólogasson be. Egyébként fehér emberek voltak.

2018. márc. 16. 22:56
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Kissé paranoid a viselkedésed (persze elképzelhető, hogy egy paranoiást is üldöznek).

A gázspray sem mindig megoldás, mert lehet, hogy náluk is van. :)

Nekem még egyszer sem szóltak be az utcán, bár legalább kétszer annyi időt töltöttem már utcán mint te az életkor alapján. De az is lehet, hogy rám azért nem mondtak ilyet, mert egyértelműen annak néztem ki, így okom sem lehetett ezen megsértődni. :)

2018. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Kissé paranoid a viselkedésed (persze elképzelhető, hogy egy paranoiást is üldöznek). "


Kissé az, azt nem tagadom :) De csak kis mértékben, amennyire egészséges :D

2018. márc. 16. 23:07
 10/24 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket "meg sem hallom", és te is jobban jársz, ha süketté válsz az ilyenekre. Néhány éve az egyik unokatesóm esküvőjére mentem tömegközlekedéssel, a családtagokkal meg volt beszélve, hol találkozunk, ki voltam öltözve az alkalomhoz illően, aztán egy kisebbségi nő jött velem szembe az utcán és csak úgy váratlanul beszólt valamit. Nem reagáltam semmit, csak elkönyveltem, hogy hülye, de lehet, hogy ha felveszem a kesztyűt, akkor nem érek oda az esküvőre.
2018. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!