Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » II. Rákóczi Ferenc, Hunyadi...

II. Rákóczi Ferenc, Hunyadi Mátyás román volt?

Figyelt kérdés
Egyik szülőm román területen magyar városban született,élt egy darabig. És itthon emiatt lerománoztak,lehibrideztek engemet azok akiknek a szülei magyar területen születtek. Szóval akkor a fent említett emberek is románok ezek emberek szerint?
2018. márc. 19. 22:42
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem. Csak a leghülyébb köcsögök nem hiszik róluk azt.

És én is félig székely vagyok, ne vegyél róluk tudomást, csak prolik. Engem is egyszer lerománoztak, a válasz egy pofon volt.

2018. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már!... Dehogy voltak. Körülbelül olyan ez amikor fognak egy cigány stricit Londonban és megírják, hogy magyar... Csak mert magyar állampolgár
2018. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy mellre szívd, hogy primitív bugrisok mit mondanak!

Látatlanban biztos vagyok benne, hogy a körmöd alatt a piszok többet ér, mint ami ezeknek a fejében van.

2018. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ne vedd fel az ilyen divat hungarista kcsögök beszólásait.

Az ilyen tudatlanokat vagy figyelmen kívűl hagyod vagy beégeted őket saját tudatlanságukkal.

Engem le náciztak csak azért,mert német őseim vannak :-D

2018. márc. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idióták mindenütt vannak, kerüld el őket... ne foglalkozz ezekkel, te tudod, hogy magyarabb vagy a beszólogatósoknál, egyszerűen csak nevess rajtuk.
2018. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!