Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan negatív dolog...

Miért olyan negatív dolog fiúnak születni? Miért verte meg az Isten ezt a nemet olyan sok rosszal?

Figyelt kérdés

Ellenben nőnek lenni olyan, mintha az ember páholyjegyet váltott volna az életre... de komolyan:


- a fiú gyerekek mindig engedetlenebbek, mint a lányok

- a fiúk mindig flegmábbak, akaratosabbak, mint a lányok

- általában rosszabbul tanulnak, mint a lányok

- rendbontóbbak, mint a lányok

- a lányoknak szebb a viselkedésük, ápoltabbak, szebb/kifinomultabb a mozgásuk, szebb a kézírásuk... és még sorolhatnám

- pl. jobb a művészeti érzékük is

- potenciálisan sokkal jobb testi (küllemben) adottságokkal rendelkeznek

- náluk nincs bunkóság és agresszió, és ált. gyűlölik is, megvetik

- nem szólnak be egymásnak, nem alkalmaznak fizikai fenyítést, nem fenyegetőznek és NEM HÁBORÚZNAK

- ja és persze ált. nem beszélnek ocsmányul, míg pl. egy fiú középsulis osztályban ÓRÁN félpercenként elcsattan egy beszólás

- fiúk rendre perverzek, s ennek még néha hangot is adnak (nem hogy legalább kussolna róla)

- trehányak (bár ezt körülírják a fentebb említett dolgok)

- szőrösek (és ezzel nagyon nem is lehet mit kezdeni)

- sokuk kieszik még a vasszöget is a falból

- a nők szülhetnek, hozzájuk kötődik 95%-ban a gyermek, sokkal szebb ebben (*meg ami előtte van) nekik a világ, sokkal romantikusabb... a férfi meg : "hát ez biztos nem érdekli, úgyse erre született ez a durva nem" =(


Ésatöbbi-ésatöbbi.... még szerintem lehetne sorolhatni... nem beszélve a felnőtt témákról...


Egyszerűen miért lett ilyen gányul, előnytelenül megalkotva a férfi nem??!!

Ha van Isten, akkor bizony : ß@$$ZA+!!! Ezt rendesen elkvrt@... bár el tudom képzelni, hogy direkt csinálta.


Egyszerűen néha magamat utálom emiatt... =(


Persze pár dolog magán az emberen múlik, azokban még lehet változtatni....

de.....


2018. márc. 22. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarok kötekedni,de ismerek olyan srácot és lányt is (utóbbiból sajnos többet) akik nem illenek a leírt fiú/lány kategóriába.


A legtöbb,mit felsoroltál nevelés,személyiség és felfogás kérdése,nem az,hogy milyen a neme. Nagy általánosságban igaz,amit írtál (vagy igaz lehetett valamikor) de én nem így tapasztalom. Lehet én élek furcsa helyen,na de mindjárt kijavítanak ha tévedek.

2018. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
😂
2018. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
80%
Te egy ritka idegesítő alak lehetsz a leírtak alapján!
2018. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Te hülye vagy. 😁

Ha édesanyámnak felsorolnád ezeket a dolgokat, tuti azt mondaná, hogy szinte mindegyik inkább rám jellemző, mint a két fiútesómra.

23N

2018. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

náluk nincs bunkóság és agresszió, és ált. gyűlölik is, megvetik

- nem szólnak be egymásnak, nem alkalmaznak fizikai fenyítést, nem fenyegetőznek és NEM HÁBORÚZNAK

- ja és persze ált. nem beszélnek ocsmányul, míg pl. egy fiú középsulis osztályban ÓRÁN félpercenként elcsattan egy beszólás

Te nem ismered a lanyokat...

2018. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
az hogy te még a lányoknál is bénább vagy a fenti dolgok szempontjából, nem jelenti azt hogy ez másra is igaz.
2018. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismersz túl sok embert, igaz?
2018. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Te valami alomvilagban elsz,kisfiam!
2018. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Skaiiripa ***** válasza:
71%
Ennél nagyobb bullshit csokrot rég láttam.
2018. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ebből sok áll rám is, akkor fiú vagyok? Inkább ahelyett, hogy ilyeneken rinyálsz, vagy operáltasd magad nővé, vagy nőj fel.
2018. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!