Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hány fiókotok van...

Nektek hány fiókotok van gyakorin?

Figyelt kérdés

Naponta látok új regisztrációkat és a régi válaszokkal azonos mentalitást, így hát gondoltam megkérdezem. A kérdések eröltetettek és néha olyan emeletes butaságok amiken rendesen el tudok csodálkozni. A válaszok mindig ugyanoda mutatnak még ha a kérdés értelmetlen is. Néha olyan ez az oldal, mintha elmegyógyba nyitnék be néha pedig egy szombati bulira hasonlít. A fiúk lánynak adják ki magukat a lányok pedig fiúnak. Az ateisták vallásosnak a vallásosak ateistának. A politika kategóriát csak említem de nem taglalom. A felnőtt párkapcsolatok kategória a leginkább reális de néha hasonlít egy kabaréhoz. Nem fikázni akarom az oldalt és bocsi modik titeket sem. Csak gondoltam rákérdezek észrevételeimre.


Egy apróság. Miért kék-fehér az oldal?



2018. márc. 25. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Két fiókom van, egy komoly(abb), meg egy trollkodós. Utóbbit letiltották, így nem használom.
2018. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Csak ez az egy.

Normális topic nincs szerintem, mindenhol van valami, ami jellemző a topicra (pl. szexualitásnál ha kiírod hogy lány vagy 60 privátot kapsz kanos pasiktól), talán a szépség és divat ami még normális.

2018. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
1
2018. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
kb. 60-70 .
2018. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
6 regem van. Azert kek-feher, mert a zsido zaszlo is az. Ezt az oldalt meg a hitgyuli uzemelteti az meg ugye zsido vallas. Erted az osszefuggest
2018. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Kettő van de csak ezt az egyet használom. A másikkal egy elêg fura személyt akartam elcsípni
2018. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
5 Szóval már itt is egy Soros diktál?
2018. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Andizsuzsi ***** válasza:
65%

Ez az egy.


"Miért kék-fehér az oldal?" Csak a ZTE.

2018. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Egy regisztrációm van és az egész család ezt használja. :D Ebből születnek az érdekességek.


Azért itt van a legtöbb troll, mert az összes többi fórummal ellentétben itt vagy egyedül noname és nincs még sorszámod se, a százalék alapján lehet maximum azonosítani, de sokszor 3-an is írunk azonos százalékkal így nincs értelme azzal hasonlítani se.

Innentől kezdve pedig mindenki kiírhatja az agybaját következmények nélkül, de hát elvégre ez az oldal mottója is akkor miért is ne? Márpedig az embereknek van bőven agybaja, főleg itthon. Nekem is van. Jól is esik időnként kiadni a szart itt, máskor pedig informálódni vagy csak beszélgetni.

Jó ez az oldal, csak sokszor fárasztó is.

2018. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most akkor 7 vagy 9 moderátor van? :D
2018. márc. 25. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!