Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok tenni ilyen...

Robiska kérdése:

Ti mit szoktatok tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Volt rá példa hogy barátnőmmel sétáltam az utcán és messzebb úgy 50méterre tőlünk volt egy kb 16 évesekből álló brigád kb 10en és mondja egyik a másiknak hogy “figyeld milyen jó csaj”..nem tudom miért, lehet hogy kisebbségi komplexusom van de ezen teljesen felidegesitettem magam hogy a kis taknyos hülyegyerekek a barátnőmről beszélnek..nem csináltam semmit, inkább kerülöm az ilyeneket..tudok verekedni, nem attól félek hogy megvernek vagy ilyesmi egyszerűen csak frusztráló kimenni vele az utcára mert azon agyalok ki, mikor szól be nekünk és mit tegyek ha lesz ilyen mégegyszer..szerintem ez volt a legjobb döntés inkább csak úgy tettem mintha nem hallanám, barátnőm szerintem nem is hallotta..ti mit tennétek ilyen esetben? Szerintem az se jó ha odamegyek és szájbaverem..viszont ha nem akkor “csicskának” érzem magam..persze ha nagyon szólogatnának utánunk vagy hozzánk nyúlnának nem hagynám annyiban..

2018. márc. 26. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem beszólás, hanem dicséret.

Inkább elégedettséget lehetne érezned, mint frusztrációt.

2018. márc. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Azért kicsit gondolkodj már. Most azért szájbaverni valakit, mert megdicsérte a barátnőd, mégis túlzás. Ha beszólna, hogy milyen ronda, vagy mekkora segge van, az más, de ez...
2018. márc. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy érzem hogy a jelenlétemben ne dicsérjék ilyen módon a barátnőmet..azt se tudom ki az..nem azokról a 16éves srácokrol van szó inkább csak hogy mi a legjobb amit tehetek ilyen esetben..pl ha legközelebb már “de jó segge van” dumák lennének..volt ilyesmire is példa..hihetetlen módon felidegesitem magam ilyenkor..és azon agyalok hogy mit tegyek..elég jó csaj és sokan meg is nézik lehet hogy ezért vagyok nagyon rápörögve erre.. sz..jam le az egészet? Végülis nem fogdosták még meg vagy ilyesmi :D
2018. márc. 26. 02:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék lehet hogy bennem van a hiba
2018. márc. 26. 02:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 23vagyok..lehet hogy ki kéne már nőni ebből a “mindent magamra veszek” dologból..dehát ez van
2018. márc. 26. 02:16
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a "hé, moderáld magad!" elég egy ilyen szituban.
2018. márc. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jol dontottel. Az ilyesmit meg sem kell hallani. Gyerekek, csak egymas kozott menoznek.


Csicska akkor leszel, ha kamasz gyerekeket komolyan veszel.

2018. márc. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Elėg csíra vagy, ha ilyenen idegeled magad... Bár primitív is vagy, ha azonnal szájbaverėsen agyalsz. Egyszer majd a sárbataposnak, hiszen itt ismeretlenül lehet eladod a nagy harcost, közbe meg valami nyúl vagy. Mindenesetre a problėmamegoldó kėpessėged az kb nulla.
2018. márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Öleld át, csókold meg a barátnődet. Úgy, hogy lássák a beszólogatók. Érezze, hogy hozzá tartozol és légy büszke, hogy ilyen barátnőd van. A beszólogatók meg hadd irigykedjenek.
2018. márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Figyi nekem egyszer volt egy olyan esetem, hogy a párommal együtt beléptünk egy szórakozóhelyre és az ott álldogáló srác megszólalt : de jó melle van a barátnődnek!

Háát nem tudtunk megszólalni hirtelen úgyhogy csak arrébb mentünk, de otthon aztán mondta a barátom:Igaza volt annak a srácnak tényleg jó melled van ! és nevettünk egy jót a storyn. Sztem Ti is hasonlóképp fogjátok fel az ilyet :)

2018. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!