Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy juthatnak emberek ide?...

Hogy juthatnak emberek ide? Hogyan szocializálódnak akik ilyet tesznek?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy videót amin valakit elve kínoznak, ki vájtak egy darabot a mellkasából és forgattak benne a kést, majd elkezdtek felszabdalni a mellkasát, ezután nem tudom mi történt mert nem bírtam tovább nézni, hányingerem lett. Ez a pár képkocka azt hiszem örökké belémégett.

Milyen országokban és miért, hogyan történhetnek ilyenek?

Hogyan képesek ilyet tenni az emberek?


Látszott az emberen hogy iszonyatosan szenved.


Eddig az hittem ilyenekre csak pszichopaták képesek.


2018. márc. 29. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden országban vannak ilyenek. Ezek pszichésen beteg emberek.
2018. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésem az, hogy miért is néztél ilyen videót?
2018. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek jelentős része alapvetően ilyen, csak országtól függően társadalmi-jogi szabályok kötik a kezüket hol jobban hol kevésbé.
2018. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kettes, nem baj hogy megnéztem. Jó tisztában lenni azzal, hogy milyen dolgok léteznek a világban és szeretném megérteni a dolgok működését.


Higyjétek el ez nem olyan dolog volt amit egy pl. magyarországon átlagos családban szocializálódott ember megtenne.


Iszonyatosan undorító volt.

Pedig bírom a horrort, meg a véres dolgokat általában. Szoktam olvasni középkori kínzásokról stb, de ettől hányingerem lett.

2018. márc. 29. 21:05
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

De ehhez nem kell megnézni ilyen videókat

YT-on találsz sok videót amik olyan videokrol szolnak, főleg videók a dark web-ről hogy mik vannak ott, milyen durva oldalak

Ezeket en is szoktam nézni, de azért nem nézek meg egy ilyen beteg videót se

2018. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezek a videók főleg a közelkeletröl jönnek ott csinálnak hasonlókat lefejezik stb durva dolgok megy a keresztényirtás is őket is hasonló módon végzik ki ez mind megfélemlítés. Az tulzás hogy ilyen minden országban van.
2018. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"Hogy juthatnak emberek ide? Hogyan szocializálódnak akik ilyet tesznek?"


Rögtön a közepébe, puff, amivel kezdesz.

Ott kezdődik, hogy nézd meg egyszer azt, hogy az emberek hogyan bánnak az állatokkal, országtól függetlenül. Én is néztem pár hete egy dok filmet, egy haszonállat szült, szája összekötözve, kikötözve szerencsétlen a karámba. Nem tudta megszülni a kicsit. A gazdája cibálta, húzta, tépte volna ki belőle, de nem ment neki. Az anya állat összerogyott, félig lógott ki belőle az "újszülött", mire végre hívtak hozzá orvost. Ez megy mindenhol, az egész világban, az emberek túlnyomótöbbségében benne van ez a fajta érzéketlenség, perverz, szadista, primitívség !

2018. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
* kegyetlenség, kegyetlenkedés ...
2018. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszul lesz tőle az ember, de megéri megnézni mert elkezded értékelni az életed.


Nem ertem miert kell a homokba dugni a fejüknet és elzárkózni A VILÁGBAN LETEZŐ JELENSEGEKTŐL.

2018. márc. 29. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

És tudod, ilyenkor mondom azt, hogy ez mennyire igaz :


" Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik. "


/Mahatma Gandhi/

2018. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!