Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te örülnél ha olyan önkontroll...

Te örülnél ha olyan önkontrollod lenne, hogy még soha senkivel nem ordibáltál?

Figyelt kérdés

Nem önvállveregetés akar lenni..


Kíváncsi vagyok, hogy ha vki más bír ilyen tulajdonsággal az szégyenként, tutyimutyiságként vagy erényként éli meg...


mindegy is..


a lényeg hogy magam is a minap csodálkoztam el azon, hogy nekem van egy ilyen oldalam..és én őszintén örülök ennek


kiállok magamért meg minden de verekedni-ordibálni szerintem nem emberi dolog..


véleményetek?


2018. márc. 30. 03:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi különös, többféle személyiség van, ez csak egy a sokból, rengeteg ilyen ember van
2018. márc. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nem emlékszem rá, mikor ordibáltam utoljára, verekedni soha, káromkodni se (na jó, néha egy B+ beugrik). Én büszke vagyok rá.
2018. márc. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Vannak embertípusok: heves vérmérsékletű, magának való, átlagos. Mindegyikkel meg tudod ezt csinálni? Akkor profi vagy.

Ehhez akkora realitásérzék szükséges, hogy csak nagy IQ-val rendelkezők képesek erre, azaz minden élethelyzetben a legjobbat adni.

2018. márc. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

30-35 éves koromig végtelen türelmem volt mindenhez és mindenkihez, de ahogy idősödöm, egyre türelmetlenebb vagyok, sok minden bosszant, hamar felhúzom magam, és így közel ötven évesen szinte már nincs olyan nap, hogy ne emeljem fel valamiért a hangom.

Mondhatnám, hogy a korral jár, de inkább a munkahelyi, anyagi, magánéleti problémák miatt váltam ilyenné.

Nem vagyok büszke rá, mert gyakran megbántom, megsértem ezzel a környezetemben élőket, munkatársaimat többnyire valós ok nélkül.

Szeretnék én is újra nyugodt, kiegyensúlyozott ember lenni, amilyen régen voltam.

Nálam nem is önkontroll kellett ehhez, mert nem arról volt szó, hogy elfojtottam az indulataimat, hanem nem voltak indulataim.

2018. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs fa, tűz sem lesz... írja a Biblia. De annyi szent, ha nem tápláljuk a vitát nem lesz belőle ordibálás.


Egyébként normális esetben alapelvárás kéne legyen minden embernél, hogy TUDJON URALKODNI az indulatain.


Ez tanulható.

2018. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez önkontroll. Hogyan vezeted le a feszültséget? Mert oké, nem ordibálsz, de van más módszered? Ugyanis aki folyton elfojtja ezt magában, az egyszer robban, de akkor nagyon.


Általános iskolás koromban ahova én jártam, ott a tanárgyerekeket kipécézték, én is tanárgyerek voltam, és az olvasásban találtam megnyugvást, amikor olvastam, ott voltam egy másik világban, kizártam magam körül mindent, és az jó volt. De volt egy osztálytársam, szintén tanárgyerek, akinek nem volt módszere, és több év után egyszer olyat robbant, hogy felborította az asztalát, kiabált egy sort, rázúdította az egész osztályra, ami benne volt, és kirohant a teremből. Ezután a szülei elvitték másik iskolába, sőt, az anyja, aki ott volt tanár, szintén elment az iskolából.

2018. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nálam a túrázás és a zenélés talán ilyen..


vhogy eddig mindig sikerült lekapcsolni magamról..


pedig vannak indulataim..néha belegondolok, hogy most mit lehetne csinálni az illetővel..ilyenkor szinte megremegek..de vhogy ha átgondolom leteszek a megtorlásról

2018. márc. 30. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van, amivel levezeted, akkor jó, tudod, vannak, akik állandóan elfojtják a problémákat, aztán csak gyűlik, gyűlik... Biztos ismered ezt a típust is. Ez a veszélyes.
2018. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 éves koromban ordibáltam utoljára, 18 vagyok most. Nem önkontroll, egyszerűen nem éreztem szükségesnek.
2018. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nálam a túrázás és a zenélés talán ilyen..

vhogy eddig mindig sikerült lekapcsolni magamról.. "


Nálam is pont ez a kettő, meg még az olvasás mondjuk. Amúgy az ordibálás, meg verekedés az csak életet veszélyeztető szituációkban indokolt.

2018. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!