Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre az oldalra nem lehet...

Erre az oldalra nem lehet kérdést kiírni anélkül hogy valaki belém kötne?

Figyelt kérdés
Kiírok egy normális, nem provokatív kérdést. Nem érkezik rá 100 válasz. De valakinek mindig az a kínja hogy troll vagyok, és korábban már volt a kérdés, amikor nem is.
2018. márc. 30. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ez ilyen, mert sok itt az olyan akinek nincs élete es arra veri ki hogy ok nélkül hasztalannak jelöl válaszokat es beleköt minden kérdésbe ahogy csak lehet
2018. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Felnőtt párkapcsolatok kategória az egyik legnagyobb szeméttelep.
2018. márc. 30. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

"De"-vel nem kezdünk mondatot! "És" elé nem teszünk vesszőt! Ilyen kérdés volt már! Minek kell trollkodnod?!?! Különben is minek vagy?!?

(irónia)

2018. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Ezen az oldalon mindenki okosabb és érettebb a másiknál,mindenki bölcsebb,jobban tud mindent.

Sajna vele járó. Ezek a való életben nyuszik és itt élik ki magukat,mert itt névtelenül nagy emberek lehetnek

2018. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem az oldal ilyen, hanem a felhasznalók egy része. Nekem az a kedvencem, amikor egy kerdeshez(illetve sok kérdeshez), "bekkomentelnek", hogy ez kamu. Mert úgy gondolja, hogy ilyen élethelyzet nem lehetséges.
2018. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként ebben a "családi kapcsolatok" rovat az egyik "éllovas". Persze, van olyan, hogy egy- egy eset valóban bizarr, hihetetlennek tűnik, de én ilyenkor mindig arra gondolok, hányszor láttam mar olyat, amit ha mástól hallom, nem hiszem el.
2018. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
"Ezen az oldalon mindenki okosabb és érettebb a másiknál". Nem. Mindenkinek inkább VÉLEMÉNYE van! És mindenki hangoztatni akarja.
2018. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!