Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik kissé gyanúsn...

Csak nekem tűnik kissé gyanúsnak Josh Cartu anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép dolog mások pénztárcájában turkálni és lehet, hogy igazából minden rendben a palival, de azért van pár fura dolog körülötte.


Pl azt állítja, hogy a Sandstorm Holdings nevű cégével szedte meg magát, de ha rákeresek enyhe túlzással szinte semmit nem találni a neten erről a cégről, Magyarországon nincs is bejegyezve. A weboldalán sincs semmi konkrét infó se cím se telefonszám se semmi csak, hogy mi mindennel foglalkozik elvilekben.


Azt állítja magáról Ferrari tesztpilóta is volt, de ennek sem igazán van semmi nyoma, az AF Corse oldalán nem említik a nevét.


PLusz még egy érdekesség erről nem is régen olvastam. Miszerint Instagrammon is egy csomó kamu (tehát bot) követője/kommentelője van.


Tényleg nem irigykedem meg ilyesmi nem azért írtam ki a kérdést csak kiváncsi vagyok hátha valaki többet is tud nálam



2018. ápr. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne sok info megyen a Sandstorm-ról, az csak egy cégnév és ennyi, nem azon oldalaknak a neve amiket üzemeltet. Szerencsejáték bizniszben meg van bőven pénz.
2018. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Az mondjuk engem is érdekelne, hogy a palinak honnan van annyi pénze, hogy évente 3-4 új Ferrarit vesz magának (ebből van ami 600 millió Ft!), magán luxusrepülőgépet tart fenn, meg a világ minden pontján ott van fontos eseményeken, miközben neki is 24 óra a nap elvileg, tehát az életmódját elnézve egészen biztosan nem dolgozik semmit sem. Lehet nem keveset örökölt, vagy valami nagy seftelés részese. Na mindegy, engem nem izgat, még mindig jobb mint a politikusaink.
2018. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És ha tudjuk az igazságot, az mennyivel gyarapítja a pénztárcám amíg ő utána kutatok?


Hmm..semmivel. Inkább nem is érdekel ki ez.

2018. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!