Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Rengetegszer...

Mitől lehet ez? Rengetegszer tapasztaltam már meg ezt az érzést, utoljára tegnap.

Figyelt kérdés
Most a tegnapi példát mondom először , hogy vártam mert egy gyülekezőre kellett mennem és egyedül voltam.Csendben telefonoztam és hátulról megszólitott valaki.(Régen sokszor ájultam el, és ez által tudom hogy milyen az hogy mindjárt elájulok)Ez az ájulós érzés kerített a hatalmába.Nyilván nem ájultam el,de nagyon rossz volt.Nem ijedtség azt tudom.Az ilyen pillanatokban nem igazán tudom felfogni valamiért hogy mi történik.Beszélgetés közben is észrevettem hogy nem emlékszem arra hogy hogyan kezdtünk el beszélni,vagy hogy hogyan váltottam más pózt(fordultam meg/néztem más irányba) szimplán belefolytam egy beszélgetésbe.Olyan mintha már megálmodtam volna, de mégis az a valóság és a kétely.Emellett a mindjárt rosszul leszek érzés.Nem értem hogy miért lesz ettől ilyen érzésem.Ha az időt vagy valami ilyesmit kérdeznek akkor nem.De tegnap ez volt.Egyébként a lányról az derült ki hogy ő is arra a gyülekezetre megy.Esetleg egy másik példa hogy az osztálytársammal cirkuszba mentünk, az előadás közben volt egy 10perces szünet, már este volt és a körülöttünk lévők rágyújtottak mi meg csak álltunk és beszéltünk.Akkor is elkapott mondjuk ez a mindjárt rosszul leszek érzés,mindjárt elájulok.Ilyenkor a képek el mosodnak ha ara gondolok hogy álom,akkor az ájulási százalékom is megnő szerintem.

2018. ápr. 7. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de a vérnyomásod rendben van?
2018. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezt elmondanám a háziorvosoknak a helyedben, ne itt kérj segítséget ehhez.
2018. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez akár "aura" is lehet. Az epilepsziások (lehet más betegségeknél is van ilyen, arról nem tudok nyilatkozni) egy része a roham előtt hasonlóan furán érzi magát. De az is előfordulhat, hogy valakinél jelentkezik az "aura" de rohama nem lesz. Én pl. sokszor voltam már így. Ahogy előttem is javasolták, nem árt egy orvosi kivizsgálás. Jobb félni, mint megijedni.
2018. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te enyhén pánikbeteg? Ismerős amit írsz.
2018. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudtommal rendben van,.Iskolában mikor volt egy orvosi vizsgálat ott magas volt,meg az utána lévő napokban.Utána mérve lett 2 hétig és akkor normális volt.Egyébként nem mérem. azért itt kérdeztem mert úgy vagyok vele hogy én reagálom túl és ez normális, meg egyébként sem tudom hogy ilyennel lehet e orvoshoz fodulni,meg ha igen mit kezdene vele.Nem tudok arról hogy pánikbeteg lennék.
2018. ápr. 7. 21:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet van megmagyarázó dolog ha leírom a korom,de először azért nem írtam le mert úgy voltam vele hogy akkor csak troll válaszok érkeznének, 13 éves vagyok,2 hónap és 14.Lehet van olyan lehetőség hogy a korral jár, vagy nem?
2018. ápr. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!