Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen tervei vannak az...

Kinek milyen tervei vannak az elkövetkezendő mondjuk 5 évre? Mit szeretnétek mindenképp elérni?

Figyelt kérdés

Kíváncsian várom minél több ember valaszát :D

Kort ne felejtsetek el írni.

Nekem az egyik legfőbb célom az hogy sikeresen elhelyezkedjek szoftverfejlesztőként( amit egyenlőre tanulok), és elég pénzt tudjak szerezni hogy kijussak külföldre( főleg Santa Monica az egyik vágyam), ahol szintén a szakmámban helyezkednék el, jóval nagyobb fizetésért,mint amit itthon adnak

19/F

Persze ezek tervek, de igyekszem megvalósítani őket :D



2018. ápr. 7. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az, hogy javamra fordítsam a Biblia tanácsait, Istennek tetsző életet éljek és védelmét élvezzem a nagy nyomorúság kitörésekor és túlélve Armageddont élhessek a paradicsommá alakított földön örökké. Szeretném látni a szüleimet amikor feltámadnak és átölelni őket és boldogan élni Isten Királysága alatt. Ezt tizenévesek és idősebbek több tízezren az országban és közel 20 millióan a világon tűzték ki célul, hogy a Teremtő útmutatását értékelik ebben a gonosz világban.
2018. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem elég ha az egyes napokat túlélem.5évre tervezni felesleges,úgyse alakul úgy ahogy eltervezi az ember mert mindig közbejön valami hirtelen katasztrófa.34N
2018. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tanulni tanulni tanulni
2018. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy a túróba lett az 1.megszállott válaszoló 100%-os?!?
2018. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Jóisten is zöld kezet nyomott rá.
2018. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!