Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor hogy hal meg aki...

Most akkor hogy hal meg aki fagyállót iszik?

Figyelt kérdés
Hivatalos hosszadalmas folyamat, viszont én már több olyan estről is hallottam, hogy rövid idő alatt belehalt az illető, néhány óra alatt. Mitől függ ez? Akinek nagyobb mennyiségben kerül a szervezetésbe, azzal hamarabb végez?

2018. ápr. 9. 23:37
 1/1 anonim válasza:
Ez a mennyiségtől is függ, minél több kerül a szervezetbe annál hamarabb meghalhat az illető. De ez az immunrendszered erősségétől is függ. Ha egy kisgyerek és egy felnőtt ugyanannyi fagyállót iszik akkor a kisgyerek hamarabb fog belehalni. Van olyan is, hogy csak elájul tőle az illető és fel tud épülni ebből. Van olyan is, hogy elájul, elveszti az eszméletét és a kórházban még bír pár napot, én ilyenről is hallottam, ott lekapcsolták a gépről és úgy halt meg. De az, hogy ki hogyan bírja függ pár dologtól.
2018. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!