Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tartanátok olyan embernek...

Ti tartanátok olyan embernek magánórát, aki középsuliban rendszeresen megalázott titeket az osztály előtt?

Figyelt kérdés
Már letudtátok az egyetemi éveiteket, lediplomáztatok, el is helyezkedtetek dolgozni, szóval már sok év telt el a középiskolás éveitek óta. Egyszer csak felveszi a kapcsolatot veletek az osztályfőnök, hogy volna valaki, akinek magánórát kellene adni, de nem terelődik rá a szó arra, hogy ki az. Majd megadja neki a telefonszámod. Az illető, akinek segítség kellene, nem mutatkozik be a telefonba, mert már azt hiszi, hogy tudod, hogy róla van szó. Megegyeztek az időpontban, és aznap meg is érkezik hozzátok. És akkor tudjátok meg, kiről is van szó egészen pontosan. Mit tennél, elzavarnád vagy elvállalnád a magánórát?
2018. ápr. 14. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Elzavarnám.
2018. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Első gondolatom az volt a kérdést olvasva hogy jó pénzért persze! Há most ki nevet?

Második gondolatom az volt, hogy kicsit még rá is lehetne játszani, szívatni kicsit, megalázni hogy nem megy neki.

Harmadik és végső gondolatom meg az volt, hogy a szolgáltatásom minősége engem is minősít. Így ha valamiért pénzt kérek akkor vagy színvonalasan csinálom, vagy sehogy. Szóval vagy hátra kéne hagynom az érzéseimet és kedvesen teljes erőbedobással segíteni neki, vagy nem elvállalni. Ha meg tudom tenni akkor az előbbit csinálnám, ha nem akkor pedig inkább nem vállalnám el.

2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Elvállalnám.Kinevetném hogy milyen buta és megkérdezném tőle "hogy esik ez neki" és hogy kérjen bocsánatot.Ha felháborodik akkor tovább nevetnék és elküldeném.

Kicsit morbid de én a te helyedben ezt tenném :D

2018. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó pénzért, persze.
2018. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elvállalnám, de direkt hülyeségeket tanítanék neki.
2018. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kizárt. Szoktam tartani angol külön órát, leginkább általános, és középiskolásoknak. Ha engem felkeresne egy volt osztálytárs aki piszkált, és megalázott, mert sajnos volt ilyen, úgy elzavarnám hogy életre elfelejtene.
2018. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vállalnám és szétszívatnám.
2018. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez most munka. A felnőtté válás és az érett gondolkodás egyik jele, hogy az ember képes elválasztani a munkát az érzelmeitől és a magánélettől. Tapasztalataim szerint ez a nőknek nehezebben megy.
2018. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szivasd szét nehogy már az a pár ezer forint számítson amit adna neked...
2018. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elvállalnám. Nem kell lehülyézni, marhaságot tanítani, semmi ilyen. Nekem bőven elég lenne a tudat, hogy a történet végén ő húzta a rövidebbet, ő perkál.
2018. ápr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!