Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégisták. A szobatársaitokk...

Kollégisták. A szobatársaitokkal közösen használjátok egymás wc papírját, vagy mindenki vesz magának?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek saját van.
2018. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha mindenből van saját.
2018. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha mindenki vesz magának. Van, hogy működik a közös használat is, de volt már, hogy belefutottam olyanba, hogy a "kedves" lakótárs folyton szóvá tette, hogy mi az, hogy már megint venni kell wc papírt, és hogy fogyhat ilyen gyorsan... hát azóta csak is külön veszek minden ilyen dolgot. Én senkinek nem akarok elszámolni meg megértetni vele, hogy a wc papír bizony gyorsan fogy ha többen használják napi többször. :D
2018. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mindenki magának vette, az a legbiztosabb.
2018. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3


Azt hittem csak nekem ilyen a kedves szobatárs. Mondjuk ő azon is sokan hisztériázott, hogy miért nem mintásat, illatosítottat, rohadt drágát vettem.. :D

2018. ápr. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!