Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Barátommal 9honapja vagyunk együtt és van egy unokatestvére (25/F) es valamikor kedves velem,eltudunk beszélgetni..stb.

Sokszor meg elég "bunkó" velem.Pl: activityzunk es olyan fajta aczivity féle ahol csak körül kell írni a szavakat.

Nos hát és beszólt nekem hogy itt nem kell mutogatni mert ez nem olyan játék.(közben nevetett mert visszaszoltam neki.) Sokszor szurkálódik ilyenekkel és nemtudom mire vélni.Kedvel és azért mert igy udvarol vagy csak szimplán nem birja a fejemet.(azt tudni kell a srácrol hogy mindent megd*gna ami mozog.. :D

A tárgyra térve sosem tudom eldönteni hogy mo a szándéka a beszólásokkal vagy ilyesmi tetteivel.


2018. ápr. 18. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne foglalkozz vele, egyebkent semmi bunkot nem latok abban a peldaban, amit leirtal. Tul nagy jelentoseget tulajdonitasz neki, inkabb a baratodra koncentralj, ne az uncsitesoja viselkedeset probald kielemezni.
2018. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baratomra koncentralok de eleg surun talalkozunk az unokatestverevel,ezert is erdekel hogy a jovoben hogyan s vagy mikent alljak a dolgokhoz.Igaz ez nem volt olyan bunko de akkor mondok egy masik peldat.Hoztak az ismerosevel popcornt es tartja felem hogy pattogtassam ki.Nem tette hozza hogy legyelszives vagy ilyesmi csak nyujtja felem mintha ez lenne a kotelessegem.. 😀
2018. ápr. 18. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN! ÚRISTEN! Azt mondta, hogy tedd be mikróba a kukoricát, és nem kérlelt, esedezett, könyörgött, zokogott, csak odanyújtotta?! Biztos, hogy szerelmes beléd, minden éjjel rólad álmodik, éjjelente vonyít a viszonzatlan érzelmei heves fájdalmától, és ezt palástolja ezekkel a szerfelett szokatlan szavakkal. 🤦🏼‍♀️
2018. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nektek mi bajotok?

Latom kifogtam pont azokat az idiotakat akiknek csolatasuk van.Nem az volt a kerdesem hogy szerelmes e belem mert nem nem erdekel ilyen modon,csak azt erdekelt volna hogy miert ilyen velem.De igaz is..nem voltatok ott es nem hallottatok sokszor a hangnemet.

2018. ápr. 18. 13:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!