Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van képük egyes pasiknak...

Hogy van képük egyes pasiknak ráírni olyan nőkre facebookon, akiknek párjuk van?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy megtalálnak facebookon, még ha nincs is közös ismerősünk, mert a facebook ugye szokott nekem is ajánlgatni ismeretleneket, hogy jelöljem be őket, még az is "normális", hogy meg nézik a profilomat. De úgy, hogy az utolsó 3-4 profilképemen a párommal vagyok látható, a jelenlegin például pocakosan, és ezek ellenére kapok időnként üzeneteket számomra teljesen idegenektől. Általában köszönést írnak csak, én meg legszívesebben elküldeném őket a fenébe, hogy hogy van pofájuk írni nekem, mikor párkapcsolatban vagyok?! De inkább nem kezdek beszélgetést ilyen emberekkel, ezért csak szimplán letiltom őket.

Egyszer a páromnak írt valami tizenéves "svéd", hogy együtt vagytok e még xy-nal? (Velem)

A kérdésem tehát, hogy ezek az emberek mégis mire számítanak?? Annyira dühös tudok ilyenkor lenni, hogy egy ilyen dolgot nem tart tiszteletben valaki. Azt várják, hogy én majd visszaírok nekik, és az sem tántorítja el őket, hogy babát várok??


2018. ápr. 25. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Te hogy veszed a bátorságot, hogy itt olyanoknak írsz, akiknek van párjuk? Nem sül le a bőr a képedről?! Szégyentelen!!!
2018. ápr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Általában köszönést írnak csak, én meg legszívesebben elküldeném őket a fenébe, hogy hogy van pofájuk írni nekem, mikor párkapcsolatban vagyok?!"


-szia

- van barátom

- köszöntem, nem azt kértem, hogy sz*pj le...


Vagy volt egy másik eset:

- szia

- van pasim, és különben sem tudom ki vagy!

- csak azért írtam mert megtalaltam a berleted a buszon, de tudod mit? Keresd tovább...

2018. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy sziánál mondjuk valóban írhatnának többet. Nekem legutóbb egy könyv kapcsán írt valaki, amit régebben kerestem.

Annyit visszaírhatsz, hogy miért keresnek, vagy ismerheted-e valahonnan, nem biztos, hogy mindenki ismerkedni akar.

2018. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És egy köszönésből azt gondolod, hogy rád mozdulnak?
2018. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ú, itt a "Van barátom"-mémek alanya :D

A sziánál több kell ahhoz, hogy duplán terhes legyél. Lehet csak gratulálni szeretnének a babához. Vagy még ha ismerkedni is szeretnének, az sem azt jelenti, hogy kanosságból írnak rád. Bármilyen sztereotípia is övezi a férfi-társadalmat, nem egybites kúrógépek.

Azt tudod, hogy Angliában teljesen fesztelenül BESZÉLGETNEK az IDEGENEK egymással a buszon, metrón, padon, mindenhol? Ettől kellemes a közhangulat, nem az a besavanyodott rámnemerjnézni mentalitás van, mint nálunk. Támogatnám.

Persze ha látványosan kikezd valaki veled, akkor jogos a lepattintás.

2018. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen szintű utálatot kivált belőled, akkor úgy gondolom, benned van valami zűr ezzel kapcsolatban. Valami félelem, vagy bizonytalanság, szorongás, esetleg a tudat, hogy te is így viselkednél a helyükben... fene tudja.
2018. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!