Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van 300 ezer ft spórolt...

Van 300 ezer ft spórolt pénzem. Mit ajánlotok, mire költsem, ha hasznosan szeretném felhasználni ezt a pénzt?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerült valami szépen megfogalmaznom a kérdést, a lényeg, hogy szeretném úgymond befektetni a pénzemet, tudnátok tanácsot adni, hogy mi lenne az okos döntés? Tudom, ez nem mindenkinek nagy pénz, de nekem hosszú időbe telt összegyűjteni, ezért is szeretném valahogyan kamatoztatni. :)


Ui.: "add nekem" kommentek nem érnek. (:


2018. ápr. 28. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Á,pedig pont azt akartam tanácsolni hogy add nekem 😁

Amúgy ennyit befektetni nem nagyon érdemes,szinte fillérek a kamat..

2018. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Az van hogy a bankok nem adnak most akkora kamatot hogy megérje lekötni. Feltételezem hogy tőzsdéhez nem értesz, mert akkor már befektetted volna...

Így egy jó ötlet jut csak eszembe. Vegyél gépjármű nyereménybetétet. Nagyon kicsi az esélye hogy nyersz az igaz. De biztos hogy nem veszik el a pénzed, és bármikor költségmentesen visszaválthatod. Konkrétan ha nem kell most rögtön a pénz akkor szerintem ez a legjobb kockázat nélküli befektetés amire jelenleg lehetőséged van.

2018. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én rajztáblát vennék belőle magamnak. :D Javaslom te is olyan dologra költsd, amit utána élvezettel használnál és/vagy pénzt is kereshetsz a segítségével.
2018. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Befektetés máshol kezdődik. Olyan összeg, hogy összegyűjteni nehéz de ha venni akarsz valami komolyabb dolgot arra meg kevés. Gyűjtöges még. Bankok kamatot nem adnak erre, aki meg azt mondja, hogy megkamatoztatja az csak ki akarja csalni töled.
2018. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Utald át nekem!Ez ér?
2018. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Beiratkozhatnál belőle valami tanfolyamra, amit elvégezve az ismereteidet hasznosíthatnád mukahely-keresésnél.
2018. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is a tanulást ajánlanám, a tudást nem vehetik el tőled, és befektetésnek sem utolsó. Minden más befektetéshez még kevés ez a pénz.
2018. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

Itt kezdődik a funkcionális analfabetizmus.. Egy kommentelő sem volt képes felfogni, hogy mi a kérdés..

Egyértelmű, hogy nem pénzügyi befektetést akar, hanem valami képzést, kurzust, élményt, aminek birtokában könnyebben boldogul az életben.

Szerintem nyelvtanulás, vagy a jogsi (ha még nincs) lehet talán a leghasznosabb.

2018. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, a funkcionális analfabetizmus ott kezdődik, hogy te nem voltál képes értelmezni az előtted adott két választ...
2018. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért, de ha az a kérdés, hogy mit tanuljon valaki, akkor az nem válasz, hogy tanulj valamit. Valami konkrét válaszra lett volna kíváncsi a kérdező, mint a nyelvtanulás, vagy programozás.
2018. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!