Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van tele ez az oldal...

Miért van tele ez az oldal gyűlölködő, erőszakos emberekkel?

Figyelt kérdés
Kiírok egy kérdést valamiről, ekkor valaki belinkel egy másik kérdést, ami csak hasonlít az én kérdésemhez, de nem az enyém. Ha a kérdésem kitaláció akkor mi van? Nem hiszem hogy itt minden kérdés igaz. De unom ha leírok valamit már egyből azzal jönnek hogy kamu. Aztán ezen élvezkednek.
2018. máj. 1. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

én azt nem értem hogy mért kell ide kamu kérdéseket ki tenni, mert ugye azt az oldal licensze is tiltja amit regisztrációnál elfogadott az ember

ez arra lenne kitalálva hogy segítsük egymást, ha van kérdésünk akkor feltesszük a másik próbál értelmes választ adni, de mikor van egy csomó kamu kérdés nem kell csodálkozni hogy hülye kérdésre hülye választ is adnak

meg amúgy az is le van írva hogy nézd meg van-e már kirakva olyan kérdés ami olyan mint a tiéd, sokan meg naponta felteszik ugyan azt a kérdést, vagy mások ugyan azt, pl a hogyan kell csókolózni

2018. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az én kérdéseim sose kamuk, de mi van akkor ha egy kérdést azért ki többször mert legutóbb nem kaptam normális választ rá? Itt a nőket gyűlölik ezen az oldalon.
2018. máj. 1. 13:20
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert sok élettelen önbizalomhiányos ember, aki itt éli ki magát, esetleg troll... Bár a politika szekcióban van fizetett troll is
2018. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár igen, az is igaz, hogy rengeteg a kamu kérdés
2018. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem a nőket gyűlölik, hanem az értetlen hülyéket. Csak olyan kérdéseket linkelnek amikre rendes válasz ment.
2018. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mert amikor hetente már ötödször olvasod ugyanazt a bugyuta kérdést, ami minden alkalommal normálisan meg lett válaszolva, akkor van pár lehetőség:

1. bezárod az oldalat és elmész

2. cinikusan válaszolsz, mert már eleged van ugyanabból a hülye kérdésből, amit valaki viccből állandóan kiír

3. százmilliomodszor is normális hangnemben megválaszolod ugyanazt a hülye kérdést, hogy aztán másnap ugyanúgy kiírja valaki szóról szóra


Minden embernek van egy tűrőhatára. Amikor rendesen, saját tapasztalatból, hosszan megválaszolok egy kérdést és másnap látom, hogy az illető kiemelte a kérdését... Ha megkérdezem miért nem volt jó a válaszom, mi az amit még tudni akarna, akkor meg egyáltalán nem is válaszol. Aztán másnap már nem emeli ki, hanem szóról szóra kiírja a tegnapi kérdést, DE még mindig nem mondaná meg, hogy miért nem volt kielégítő a tegnapi 2 válasz, amit kapott. Aztán vedd komolyan az itteni kérdéseket és kérdezőket???

2018. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

a 6ossal egyet értek

kérdező az van akkor hogy szerződési feltételeket is sérthetsz ami miatt jelenteni is lehet ezen az oldalon "gyanus hogy a kérdező korábban már megkérdezte ugyan ezt"

eleg lenne kiemelni a kerdésed ha nem kaptál rá rendes választ, ha te magad se veszed komolyan az oldal használatát mért várod el ugyan ezt másoktól??

szerintem az se sokkal különb aki rendszeresen kiirja a kérdését, vagy már az 50. olyan kérdést látom a héten, mert meg se nézi hogy már van ezen az oldalon 1000olyan kérdés rendkivül hasznos és kielégítő válaszokkal, inkább kiírják még 20szor és panaszkodnak hogy mért nem kap normális választ...

2018. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert ilyenek vagyunk, mi magyarok. Nem azért élünk, hogy segítsük egymást, hanem hogy minél jobban belerúgjunk a másikba, hogy állandóan gyűlöljünk valamit, és így tovább. Menj fel egy külföldi Q&A oldalra, meglepődsz majd, mennyire másabb az emberek hozzáállása a kérdezőkhöz.
2018. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a nőket gyűlölik ezen az oldalon. "

Paranoiás vagy! Linkelt már be nekünk azt a kérdést, amit lekamuztak. Kíváncsi vagyok rá. Remélem nem nagy kérés. 😏

2018. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló eszt én is észrevettem.
2018. máj. 1. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!