Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írnátok egy búcsú levélben...

Mit írnátok egy búcsú levélben? Több személynek személyre szólót? Vagy pedig csak szimplan egyet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 19:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyzet nem állhat föl, hogy ilyen levelet írjak. Pedig megvan a magam baja. Impotens vagyok tinikorom óta.
2018. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg egyet a páromnak amiben leírom az érzéseim és a családomnak is külön írnék hogy mi történt szeretem őket stb...


Miért akarsz búcsú levelet írni?

(Nyugodtan írhatsz privátban ha gondolod)


18/L

2018. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Ne dramatizáld túl. Ha nem akarsz nagyobb fájdalmat okozni, csak tedd meg, de ne írj búcsú levelet
2018. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Sziasztok, búcsúzom mert közbejött egy kis probléma az életembe, és nincs kedvem küzdeni ellene/megoldani. Sokkal egyszerűbb a vonat elé ugrani mint várni pár hónapot, vagy tenni valamit azért hogy jobb legyen. Persze tudom vannak akik a rákkal is küzdenek, vagy kerekesszékben is megtalálják a boldogságot, vagy a nyomorban, esetleg élete végéig gondoznak egy beteg gyereket. Tudom na, és azt is hogy az én problémám ennél milliószor kisebbnek tűnik, de hát tudjátok hogy van ez... Na csók mindenkinek! XY
2018. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Felhívnám a figyelmet a mérgező gázra amivel megöltem magam, hogy ne vigyek magammal mást is. Szüleimnek pedig megköszönném azt a végtelen szeretet amit kaptam tőlük és közölném velük hogy nem az ő hibájuk volt hogy depressziós voltam.
2018. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

Ha gyógyíthatatlan betegség miatt akarsz írni, akkor az előbbi válaszom tekintsd tárgytalannak.

#4

2018. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kedves 4# amig nem ismered a hátteret addig ne itélkezz.
2018. máj. 2. 20:02
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem irnek bucsulevelet, nem csinalnek szinhazat, plane nem okolnek mast.. .
2018. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

#7 az öngyire nekem az egyetlen indok a halálos betegség végső fázisa, vagy az ha valaki teljesen rokkant lesz (bár ez esetben nem tud már mit tenni). Esetleg ha szétég az arca és nincs annyi plasztika hogy újra emberforma legyen. Bárhonnan máshonnan fel lehet állni, ha kell segítséggel és hosszabb idő alatt.

#4

2018. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szeretteit szereti valaki, nem lesz öngyi. Ugyanis az ő életüket tönkre teszi.
2018. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!