Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legboldogabb...

Mi volt életed legboldogabb időszaka?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Mitől volt különösen boldog?
2018. máj. 3. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Amikor sikerült a jogsi.
2018. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A tavalyi nyár. Azt a 3 hónapot végigcseteltem egy sráccal és úgy éreztem nagyon közel kerültem hozzá. Ma meg már nem is beszélünk...
2018. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éves koromtól 23 éves koromig. Azért, mert mellettem volt a leghűségesebb barátom, a világ legjobb kutyája. Az emberekben csalódtam, összetörtek, megaláztak , megjártam a poklot és bármilyen rossz is lehetett a napon, tudtam, hogy van ő, aki otthon vár rám. Nekem ő volt a biztos pont az életemben, bármennyire is furcsán hangzik ez egy kutyáról. Soha nem éreztem magam olyan biztonságban és olyan jól ember mellett mint a kutyám társaságában. Mikor két és fél éve elveszítettem, ez a biztos pont eltűnt az életemből és azóta nem találom a helyem.
2018. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekkorom. Amikor még felhőtlenül boldog lehettem, annyi volt a dolgom, hogy játsszak és jól érezzem magam. Semmi felelősség, stressz, szorongás a jelen és a jövő miatt. A szüleim, nagyszüleim szerettek és vigyáztak rám. Hiányzik ez a függetlenség és a biztonság, amit idő előtt elveszítettem. Azóta is a gyerekkorom kergetem, nem tudok felnőni. 😢
2018. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Az első fiam mikor még a pocimba volt 9 hónapig es azutáni 5 év vele.

Most megint emelkedett a boldogság ráta :) várandos vagyok a kistesóval.

2018. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-2, 2005-ben, majdnem egy évig tartott;

3, Egy nagyon szuper embert megismerhettem vele dolgozhattam egy rövid ideig.

2018. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly február és június között... össze barátkoztam két lánnyal, akiket nagyon szerettem, sok időt vtam velük. :)


Elvesztettem Őket, azóta se találom helyem.

2018. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015 nyara, akkor jöttem össze az első barátnőmmel, és vesztettem el, meg jó is volt együtt, a gimiből is szabadultam, mert akkor érrettsegiztem, meg maga a nyár is nagyon jó volt.
2018. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!