Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magamtól fel tudok készülni...

Magamtól fel tudok készülni esti sulira?

Figyelt kérdés
Érettségire, úgy hogy még nem iratkozott be hagyok magamnak 1 évet a tanulásra, fel tudok készülni?
2018. máj. 5. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Még pedig azért nem, mert ilyen esetben tuti nem fogsz tanulni. Mivel nem vagy rákényszerítve. Én is estin jártam suliba. Nem nagy dolog.
2018. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Najó de ha rákényszerítem magam? Kialakítok egy heti tervet, amit szem előtt tartok
2018. máj. 5. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fog menni. Tudod miért? Mert itt teszed fel a kérdést, ha annyira akarnál tanulni már rég tanulnál.

Iratkozz be estire, és jár be órákra. Így menni fog. Amúgy, én sok órára nem jártam be, mégis leérettségiztem.

2018. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még valamit. Mégis hogy akarsz felkészülni ha nem tudod miből kell? A suliban mindig megkapod az adott tételt amiből fel kell készülni. Otthon mit tanulsz? Hogy tanulod a matekot például?
2018. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
11-12 osztályos tananyagot
2018. máj. 5. 17:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Suliba csak zsálya van bajom, hogy darálják az anyagot, nincs idő felkészülni. Próbáltam már de nem ment pont emiatt, és eljöttem
2018. máj. 5. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Otthon magadtól nem fog menni.
2018. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!