Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ha ti szüleitek...

Lányok, ha ti szüleitek nudista életet élnek, ti is folytattátok ezt az életmódot?

Figyelt kérdés
Olyan lányokat kérdezek,lehetnek fiuk is,akik nudista világban nöttek fel,vagy nönek fel. Én is ilyen családban vagyok,ezért érdekelne mások gondolata,meglátása az egészröl.Bevallom fiatalkoromban fura volt,mikor serdültem,de mostanra másképp értelmezem. 18 L

2018. máj. 6. 22:25
 1/5 anonim válasza:
100%

Az én családom azért nem nudista de sosem voltunk szégyenlősek egymás előtt pl fürdés átöltözés vagy ilyesmi közben. Engem érdekelne jobban a nudista életmód, pl amikor egyedül vagyok itthon szeretek meztelenül lenni.

19/F

2018. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is folytattam...
2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szüleink nem nudisták,de az otthoni meztelenkedés nem tabu nálunk,nem jövünk zavarba ha meztelen mászkálunk egymás előtt de ennek ellenére én és a férjem nudisták vagyunk mi rengeteget járunk ilyen helyre.36N
2018. máj. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyszüleim voltak nudisták. A szüleim nem. Én megint igen.

F/37

2018. máj. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amint beköszönt a jó idő én is szívesen leveszem a ruhámat. Szüleim nem voltak nudisták/naturisták de sose szégyenlősködtek családon belül.

Amíg nem csap át öncélú magamutogatásba, addig én tök jó dolognak tartom a meztelenséget.

2018. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!