Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érdemes válaszolni, ha...

Mit érdemes válaszolni, ha mondják ezeket?

Figyelt kérdés

"Jól meghíztál."

"Jó kövér vagy."

"Fogyj le!"

"Nem lenne jobb ha 10 kilóval könnyebb lennel."


Valóban telt vagyok,+15kg felesleggel,de én így jól érzem magam. Egyáltalán nem vagyok kövér.

Mielőtt az egészséggel jönne valaki,rendben van az is. Sosem mondta az orvos hogy fogyjak vagy ilyesmi.



2018. máj. 13. 03:04
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Köszönöm! Igyekszem jó kondiban lenni.


Köszönöm, végre valaki észreveszi, hogy sikerült feldobni pár kilót.


Köszi, az edzéshez szerencsére jó étvágytársul.



Köszi, az orvosom tanácsára egy pici többletet rakok magamra, jobb is azóta a közérzetem.


Köszi, mióta jobban megy a sorom, igyekszem nem megvonni a szervezetemtől a jó falatokat.


Köszi, jóérzéssel tölt el, hogy nem kell szűkölködnöm.


Nagyon jó étvágyam és közérzetem van az utóbbi időben, örülök, hogy ez kifelé is látszik.

2018. máj. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzi magát a lelkem ebben a testben. Magaddal foglalkozz.
2018. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem kérdések, semmit, legfeljebb egy "ahá"-t :) Aztán témát váltanék.
2018. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Jól meghíztál."= Kérsz pár kilót? Szívesen átadok.

"Jó kövér vagy."= Auth Csilla énekelte az egyik dalában, hogy "Nem érdekel, hogy mennyire tetszem neked, vagy bárki másnak".

"Fogyj le!"= Kopj le!

"Nem lenne jobb ha 10 kilóval könnyebb lennel." = Neked? Jobb lenne?

2018. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sovány vagyok és emiatt szoktak megjegyzést tenni. Általában a kövér, igénytelen emberek. Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy: térjünk át a te kinézetedre, miért vagy ekkora beled, sokat eszel?.... Ilyesmi. Ezt persze mások előtt, ahogy ő is.

Vagy amikor mondjuk olyasmit eszek ami nem 6000 kalória (mert egy soványnak ugye kötelező hízlalót ennie) és beszólnak miatta, hogy áhhhá, ezért vagy te ilyen sovány.... na olyankor meg azt szoktam mondani: "látom te viszont egy fél disznóval kezded a napot"

2018. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól érzed magad a fenét. Lusta vagy lefogyni és inkább bebeszéled magadnak hogy jó így.
2018. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel mit gondolnak rólam, úgyhogy ilyeneket szoktam, hogy : Közöd? Vagy közlöm vele az ő hátrányosságait, : Neked meg elfolyt a sminked, Hülyén vágta a fodrász a hajad, Büdös a szád...

De te ezt ne csináld, ha azt akarod, hogy kedveljenek az emberek, mert magukról nem szeretik hallani valamiért. Inkább csak sodord tovább a témát, vagy mondd meg, nekik, hogy szálljanak le róla.

2018. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor szégyellnék el magukat, ha őszintén beszélnél velük: "Figyelj, én így jól érzem magam, egészséges vagyok, viszont a megjegyzésed bántó és tapintatlan a számomra. Ha a barátom / haverom vagy, akkor miért mondasz nekem ilyeneket?"
2018. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 13. 12:24
 10/10 A kérdező kommentje:
5# Ez hogy jön ide? Én nem szoktam bántani a vékonyakat.:)
2018. máj. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!