Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fürdőruhát fel szabad próbálni...

Fürdőruhát fel szabad próbálni a ruha boltokban?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülye kérdés, de érdekelne, mert ugye a lányoknak vannak folyásaik és olyan lehet a bugyi. Ráadásul nem lehet tudni, hogy ki vette fel előtte.

2018. máj. 15. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok amúgy.
2018. máj. 15. 21:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bugyira kell felvenni.
2018. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én legutóbb vettem, ki volt írva, hogy fehérneműre kell próbálni, de ennyi, azért még lehetett.
2018. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van...fehérneműre illik próbálni. Meg a bugyin van is egy védő matrica- ha parázol csekkold,h rajta van-e.
2018. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondták is a szüleim, hogy bugyira szabad csak felvennem, de amikor mentem volna be az öltöző kabinba, akkor rámszólt a pénztáros, hogy nem szabad. Inkább hagytam, nem akartam bajt.
2018. máj. 15. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig nyugodtan mondhattad volna a pénztárosnak, hoyg fel akarod próbálni, különben hogy a viharba tudjad, hogy jó-e. Akár vitatkozni is lehet erről vele, hiszen vannak jogaid, amik megilletnek egy boltban. A panaszkönyvbe is beleírhatsz, hogy nem engedtek ruhát felpróbálni. Legközelebb ne hagyd annyiban!!!


És igen, ahogy már mindenki leírta, alsóneműre lehet próbálni fürdőruhát is. Szerintem menj vissza abba a boltba, kérd el a panaszkönyvet és írd le bele, hogy rád szóltak, hogy nem próbálhatod fel.

2018. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#6 Ma elmentünk apával abba boltba és tisztáztuk a dolgot. :)

2018. máj. 16. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehérneműre lehet próbálni, és a boltosnak is annyit kellett volna mondania. Lehet olyan eladó volt aki még kezdő volt ilyen téren és őt sem világosították fel ez ügyben.
2018. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!