Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik, vagy mik ezek a ligetvédő...

Kik, vagy mik ezek a ligetvédők pontosan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pesti, nem is vagyok tisztában ezzel a dologgal, de nekem úgy tűnt, mintha mezei hajléktalanok lennének, akik a városligetben tanyáznak. Ha így van, a rendőrség miért nem tesz velük valamit? Néhány területet eléggé elrondít a látványuk, megnéztem a weboldalt, ott másnak tűnik a dolog, vagy ez egy sima aktivistáskodásnak indult, majd a hobók kaptak az alkalmon, hogy beköltözzenek oda szakadt, ócska sátrakkal, és mentek "ligetet védeni"?
2018. máj. 19. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Röviden és tömören:

Senkiházi libsik, akik balhéznak, illetve a rájuk jellemző hiperaktivitással mindig hangulatot keltenek.


Lehet őket kozmetikázni, meg biztosan van köztük lelkes környezetvédő, én ezt nem tagadom, de többségében libsi hangulatkeltők, akik most éppen találtak valamit(a liget), amit felhasználhatnak.

2018. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

#1 mert szerinted a Városligetben a fák kivágása helyett betondzsunglet kéne építnei ?

Meg milyen xar libsik ?

A liberalizmusnak köszönheted,hoyg egyáltalán ezen az oldalon írogathatsz.

Idióta.

2018. máj. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!