Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek az gáz ha...

Lányok! Szerintetek az gáz ha egy faszi 40 körül még biciklivel jár kocsija nincs, ám ki van gyúrva :-)?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Az ő dolga, de nekem nem kéne. Persze kérdés, hogy megrögzött sportoló-e és biciklivel is azért jár elvből, vagy magára ad, de amúgy tehetetlen. Van olyan 40 feletti bringás haverom, aki környezetvédelemből biciklizik télen-nyáron és még élvezi is. Van a másik verzió, mikor se jogsija, se elég keresete, hogy autóval járjon, de pojáca. Na az gáz.
2018. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Egyébként meg: [link]

2018. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak,a második verzió amit írtál :-)
2018. máj. 20. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

A bicikli és a sport tetszik, de ha valaki “fasziként” hivatkozik magára, az elég alpári. Persze ha te olyan munkásember féleség vagy, akkor rendben van, akkor nyilván egyszerűbb párt keresel magad mellé.


És még valami feltűnt: 40 körül miért lányokat, és nem nőket keresel?

2018. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Előzőnek,bocs de nem rólam szól a kérdés egy ismerősömről :-)
2018. máj. 20. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy egy (egyelőre) idegen férfi mennyire van kigyúrva vagy milyen anyagi helyzete van, és hogy emiatt nincs-e autója, vagy csak simán nincs igénye egy kocsira, mivel semmi közöm egy idegen pénztárcájához. Ezek nem befolyásolják, hogy milyen ember valójában. Nekem kifejezetten szimpatikus, ha biciklivel jár, szerintem teljesen felesleges beülni a kocsiba, ha csak rövid távra megy az ember és sokszor egyszerűbb is biciklivel közlekedni, na meg persze egészségesebb és jobb a környezetre nézve is.
2018. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a prioritási sorrend az életében.

Autonóm lények vagyunk, semmi nem 'gáz' amivel nem ártunk, kivéve a megfelelési kényszert.

2018. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az. 40-es faszi vagyok, van kocsim, kigyúrás folyamatban. De ha pl. a belvárosban laknék, és a cégem nem adna kocsit, én is elgondolkodnék rajta, hogy kell-e. Valószínűleg nem kellene. És biciklim lenne.

Mondjuk valószínűleg sosem laknék a belvárosban, ezért van kocsim.

Van olyan 50-es ismerősöm, akinek saját repülőgépe van (4 személyes), de saját kocsija nincs.

2018. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!