Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért számít olyan isten...

Miért számít olyan isten verte nagy bűnnek az, hogy nem szeretem a Halott pénzt, Wellhellot és ezeket a magyar "rappereket"?

Figyelt kérdés
Barátaim mondták tegnap este, hogy lesz valamikor Halott pénz koncert a közelünkben és mondtam, hogy nem megyek, meg nem is szeretem. Erre nekem támadtak, hogy hogyan nem lehef szeretni, meg milyen jók, meg elcseszett ízlésem lehet. Az ehhez hasonló zenét én nem is szeretem, de sose szidom, hogy de szr, meg mindenki azt hallgassa amit én, mert csak az lenne a jó. Nem tudom felfogni, hogy lassan 20 éves emberek így lehordanak, mert nem követem az általuk kedvelt zenéket. Rádióban olyan évente egyszer kétszer meghallgatom, de nem szeretem, inkább kapcsolom el, de sose mondtam senkinek, hogy me hallgassa, mert nekem nem jön be.
2018. máj. 20. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít annak.
2018. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább. Nem tehetsz semmit ez ellen.
2018. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a ciki, hogy Téged érdekel ez a nagy probléma. Ez legyen életed legnagyobb baja. 20 éves vagy nehogy már a barátaid mondják meg hogy mi az ami tetszik Neked!
2018. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fú de utálom, amikor valaki azt mondja valakire, hogy rossz az ízlése. Ilyen nem létezik, mindenki hallgasson olyan zenét, amilyet szeret. Én is rühellem a fent említett előadókat, mégse verem a nyálam olyan embereknek, akik szeretik. Fordítva is igaz, ha valaki érvekkel alátámasztva, normális hangnemben azt mondja nekem, hogy nem tetszik neki az előadó, akit én hallgatok, akkor megértem, nem egyezhet mindenben mindenkinek a véleménye. De amit a barátaid művelnek, az nagyon gyerekes, az már egyszer biztos.
2018. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Pedig igen is van olyan hogy valakinek rossz az ízlése. Nem kell ettől mondjuk még lenézni az illetőt, de azt mondani hogy egy feketepákón nevelkedő emberkének is ugyannyi joga van azt hangoztatni, hogy ugyanolyan jó az ízlése, mint annak aki történetesen Mozartot vagy Dream Theatort hallgat azért az elég nagy képmutatás. Persze értem én, hogy mostanában divat libsiskedni meg játszani az elfogadó tolerancia bajnokot, és letagadni amit valójában gondolunk de attól még ami $zar az $zar.... akkor is nem mondjuk ki.
2018. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lépj tovább ezen, vannak ettől nagyobb problémák is a világban.
2018. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép kis alakokkal barátkozol. Ez a nyájszellem, amit művelnek. Nem az a bűn, hogy nem szereted ezeket. hanem ahogy reagáltak erre. Én se küldöm el az anyjába azt, aki nem szereti a Slayert, vagy a Rózsaszín Pitbullt, de ha nekem cimmognak, hogy de szar zenét hallgatok, akkor bizony elküldöm az ilyent melegebb égtájakra.
2018. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Uram isten.. en azt hittem csak a 16 eves esk az alatti lanyok birjak elviselni azt a zenenek csufolt legszennyezest.

Menekulj haver, sok jora nem szamithatsz egy ilyen bandatol. Meg a vegen kiderul, hogy a baratokkoztot meg a teen wolfot sem birod es ritualisan felaldoznak a kozepszeruseg oltaran.

2018. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a hiba nem a te készülékedben van. A zenei világ sokféle, az emberek is sokfélék. Az általad említett ...hm...zenekarok túl sok értéket nem közvetítenek sem mondanivalóban, sem zenei kultúrában. Kiszolgálnak egy rétegigényt. Aztán pár év és emlékezni sem fog rájuk senki. Nincs ezzel probléma, erre is szükség van. De te ne érezd magad kellemetlenül azért, mert saját egyéniséged van, amit felvállalsz!
2018. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a barátaid azok penetráns f a s z f e j e k. Ha pedig van olyan hogy rossz ízlés, akkor olyan is van hogy rossz vélemény.
2018. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!