Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jacob Sartorius és Millie...

Jacob Sartorius és Millie Bobby Brown járnak még?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen, hogy Jacob "meztelen képeket" kért 14-15 éves lányoktól, és amikor Millie el akarta kérni a telefonját a fiútól, akkor ő nem engedte azt. A Millie fanok felvették azt is, ahogyan Snapchat-en kér Jacob képeket lányoktól.

Ezek után még együtt lehetnek?



2018. máj. 20. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
az ilyen fosokkal miért nem a sztárok, bulvár kategóriát szennyezitek? kit érdekel, mi van szartóriusszal? XD ha valaki leírja, hogy otthagyta, az neked jobb?
2018. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sajtosnikedli válasza:
7%

Én is hallottam es meg lattam is ilyen edits-eket es nemtudom en alapban nem jottem volna ossze egy olyannal mint Millie😂.

Szerintem undorito en csak azert mert nekem tetszik Finn es felvallalom feltekeny is vagyok Millie-re de a külsője is visszataszito szamomra!

De igen meg a mai napig 2018.07.20 együtt vannak!

2018. júl. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!