Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Börtönben, újságot olvasni lehet?

Börtönben, újságot olvasni lehet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Általában nem engedélyezett. De ha valahogy be tudja szerezni az ember, akkor lehet, amíg el nem kobozzák.
2018. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

1-es, te hol voltál börtönben? Sehol? Nem baj, maradjon is így, csak hülyeségeket ne beszélj.


Igen, lehet újságot olvasni, sőt, elő is lehet fizetni, ha van pénzed, vagy ha valaki fizeti neked kintről. Aztán az újság körbejár a zárkák között, és akitől kapták, meghívják kávéra, szendvicsre, akármire, akinek meg az van. Az is gyakori, hogy többen megbeszélik, hogy ki melyik lapot fogja járatni.

2018. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
#2: Csak látogatóban voltam. Valamikor ott is lehetett újságot kérni, csak úgy 15 éve betiltották mert többen is fegyvert készítettek belőle. Volt halálos áldozat is. Ebből gondoltam, hogy általánosságban nem lehet. De hát akkor ezek szerint tévedtem, bocs.
2018. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
25%
Előtte be kell pucsítani a cellagórénak.
2018. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
REMÉLJÜK NEM LEHET!
2018. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!