Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori eset, hogy...

Mennyire gyakori eset, hogy az autós oktatók kikezdenek a tanulóikkal?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és nem rég kezdtem vezetni, és az oktatóm (50 fölötti férfi) nagyon furcsán viselkedik, amiket nem tudok hova tenni. (például a combomra teszi a kezét, ölelget, puszilgat, stb.) Más konkrét eseteket priviben írok ha kell, de nagyon meg vagyok ijedve, és nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, hogy ne én jöjjek ki rosszul a dologból. Nem tudom, hogy más tanulóival is ezt csinálja-e, eddig csak 3 másikkal találkoztam, velük nem volt ilyen, de akkor is nagyon furcsa.

Nem kioktatást kérek, tudom, hogy nem kellett volna hagynom, eddig se, de mindig leblokkolok, és a kérdés nem kamu!!! (Sajnos)

Köszönöm a válaszokat!


2018. máj. 26. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég gyakori. Szüleiddel milyen a viszonyod? Megértőek ilyen témákban? Ha igen, akkor mondd el nekik, hogy mit csinált, hogy neked ez kényelmetlen, mégha semmi hátsó szándék sincs benne akkor is, és válts oktatót. Ha meg magadnak fizeted esetleg a jogsit, akkor a szüleiddel em feltétlenül kell beszélni, csak szimplán válts. Én is váltottam oktatót, bár nem ilyen okból, az enyém csak szimplán bunkó volt.
2018. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szüleimmel nem túl jó a viszonyom, magamnak fizetem az egészet. Én is gondolkodtam az oktatóváltáson, de attól félek, hogy akkor a jelenlegi oktatóm valahogy hátráltatna a többi oktató előtt, lejáratna, vagy direkt rossz színben tűntetne engem fel.
2018. máj. 26. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg először egy másik oktatóval, csak annyit mondj, hogy a jelenlegivel nem passzoltok ezért váltani szeretnél. És ha rábólintott, akkor mondd meg a jelenleginek. Ha lehet női oktatóhoz menj. Én sokkal jobban szeretek a női oktatómnál vezetni, türelmesebb is.
2018. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

válts oktatót, ha ez nem jó neked!

ha kibabrálnak, válts iskolát!

Ha segítség kell, írj!

2018. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal válts oktatót, vagy iskolát ha úgy biztosabbnak érzed. Te fizetsz azért, hogy megtanítsanak vezetni, ők vannak érted. Egyáltalán nem normális, hogy ez történik.
2018. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Női oktatóra nem lehet váltani? Amúgy ha rákeresel itt, hogy autós oktató, több tudatnyi ilyen kérdést dob ki mint a tiéd. Ezek ilyenek, 17-50 ig aki nő és mozog, mindenkinél bepróbálkoznak.
2018. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az autósiskola vezetőjének.
2018. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az autósiskola vezetőjének szólj, ez így nincs rendben
2018. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult ilyen, és mikor már szexuálisan célozgatott, akkor váltottam autóiskolát, mert a szóban forgó oktatóé volt ez az autóiskola. A legfelháborítóbb számomra az volt, hogy otthon a terhes felesége várta, ő meg ilyeneket csinált.
2018. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nálam ugyanez a szitu. De én ostoba voltam, nem szálltam ki időben, nem kértem oktatócserét, úgyhogy fogdos és teszi rám az obszcén megjegyzéseket. De hàla Istennek, jövőhéten vizsga. Csak mostanra már gyűlölöm a vezetést, és mindig leblokkolok a kocsiban.

Hagyd ott, amíg még nem késő.

2018. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!