Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átlagos, csányácska lányok!...

Átlagos, csányácska lányok! Ti hogyan küzdötök meg azzal aténnyel nap mint nap, hogy nem vagytok elég szépek, mutatósak, azok a kimondott szabályos szépségek, akiket Instán látunk?

Figyelt kérdés
Tudom,a felük csupa plasztika,és többezres profi smink ékesíti a pofikájukat,na de akkor is!És előre bocsánat,ha hülye kérdést tettem fel,csak érdekelne,mert nekem annyira hülyék az arcvonásaim,hogy egyetlen jó képért is qrva sokat kell szenvednem.Na nem ám a photoshop,meg ilyenek miatt,hanem sokkal inkabb az előnyösebb pózok,beállások,stb. ami konkrétan leizzaszt.

2018. jún. 6. 03:05
1 2 3
 1/25 Miss Endzsi ***** válasza:
90%

Szépnek érzem magam, és jól tudom, hogy azok a lányok plasztika előtt jóval rondábbak voltak a mostani külsőmhöz viszonyítva. Még mindig elmehetek plasztikára és kevesebb pénzből lehetek ugyan olyan. De én így is szexinek érzem magam. Jó testet meg el lehet érni edzéssel. Amióta edzek még szebbnek látom magam, már csak azért is, mert szellemileg nagyon előre visz. Tele rak önbizalommal. Fontos a helyes testtartás is, a gesztusok, a nőies viselkedés. A barátoddal való kéjeskedés, incselkedés. Egy szép fehérnemű, csábító nézés, ezek mind kihozzák a nőből a maximumot. Ami a legjobb, ezek mind tanulhatóak. Minél magabiztosabb vagy, annál szexisebb is. Ne csak kivűl adj magadra, hanem belül is. Ne szennyezd direkt a testedet, legyél tudatos, találd meg önmagad. Ne légy irigy, ez annyira el tud rontani mindent. Próbálj meg mindent több szemszögből nézni.

20/L

2018. jún. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Nem tekintem küzdelemnek, mert nem az az életcélom, hogy szép legyen, és az sem, hogy minél több képem legyen a közösségi hálón!

Férjem van, gyerekem, dolgozok, mellette tanulok.

Köszönöm, de ezzel full teljes az életem!

2018. jún. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
A szépség egy szubjektív fogalom és nincs pontosan definiálva. Lehet, hogy egy lányra Te azt mondod, hogy átlagos és csúnyácska míg a párja szemében ő egy istennő. Szerencsére mindenkinek más a szép.
2018. jún. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Átlagosnak tartom magam, de van aki szerint nagyon szép vagyok. Senkire sem irigykedem, fõleg olyanokra nem akik smink vakolatban díszelegnek egy fotón.

Vannak természetes nõk is, akiket csodálatosnak tartok, mégsem vagyok irigy rájuk, nem akarok rájuk hasonlítani.

Nekem is természetes képeim vannak, nem stresszelek azon, hogy hogyan “kéne kinézzek”.

Azt tudtad, hogy nem muszáj mindenki instagram modell legyen? Ha nem vagy annyira szép akkor nem muszáj szelfikkel kínozd magad-,- Amúgy insta nem arról szól, hogy mindenkinek szelfiznie kell, sok ismerõsöm, meg én is inkább arra használjuk, hogy mindenféle képeket teszünk közzé, pl utazási élményekrõl, szórakozásainkról, mindennapjainkról. Azt elég gáznak tartom, ha valakinek az egész profilja csomó szelfibõl áll, fõleg úgy, hogy közben ronda is az illetõ (ezen meg nem segít egy póz vagy beállítás, az csak illúzió)

2018. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem nezek ilyen baromsagokat pl, nem is instagrammozom, masreszt meg nem nezek direkt szebb lanyokat h lemenjen az onbizalmam. Illetve dolgozom a sajat alakomon. Hany eves vagy 10?
2018. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
2018. jún. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Miért pózolsz? Miért szenvedsz egy képért? Ennyire lelki beteg vagy? Nem vagytok normálisak.
2018. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha meglátok egy képet magamról, akkor eszembejut, hogy úristen mi ez a fej,de aztán arra gondolok, hogy mások úgy is ilyennek látnak minden nap és ha sikerülne is egy olyan képet készíteni, ami tetszik nekem, akkor azt gondolnák, hogy "jó ez a kép, csak kár hogy nem így nézel ki :D"

Szóval azt gondolom, hogy "hát ez van" és kirakom a nyomi képet.

2018. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#6 +1

“muszáj lefelé nézned” :))

ez annyira jellemzõ...

2018. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%
Én szívesen elszórakoznék egy csányácska lánnyal. Bár nem tudom, az milyen.
2018. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!