Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszautazhatnál az időben...

Ha visszautazhatnál az időben 10 ėvet ės onnantól újra ėlhetnėd az ėleted (meg peesze az egėsz világ veled együtt) mit csinálnál máskėnt?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy emlėkeznėl a valódi 10 ėvre. Tudnád a hibákat a következmėnyeket stb. Miken változtatnál ha lehetne? Akár csak egy apróságon is...
2018. jún. 8. 08:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen másik iskolát választanék
2018. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát 15 éves lennék, akkor még depressziós voltam, teljesen máshogy láttam mindent, de ez miatt indultam ez azon az úton amin végül járok


hát egyértelműen a depresszióból kitörnék, hamarabb alakítanék ki párkapcsolatot is


szakmailag is teljesen más dolgokra koncentrálnak, hisz akkor már 10 évvel beljebb lennék


sokat tanulnék és még jobban felépíteném azt amit 11 éve kezdtem!

2018. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Más számokat X-elnék a lottón.
2018. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Rögtön megölném magamat, hogy ne szenvedjek 10 évig. Nem depresszió, hanem fizikai betegségek, műtétek, stb.
2018. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bitcoin! 😃

És sportfogadásokból is jól keresnék. Bár rohadt unalmasak lennének így a meccsek, szóval más hobbit kell találnom 😃

Nameg 15 évesen nehéz lenne azért hozzájutnom a kezdőtőkéhez.


Nameg egy 25 éves elme egy 15 éves testben. Óriási nagy önbizalmam lehetne kortársaimhoz képest. Suli még az eredetinél is nagyobb feleslegesebb nyűg lenne. Tehát innentől kezdve teljesen más lenne minden. Tehát nem újraélném az életem 10 évét, hanem folytatnám tovább, csak 10 évvelbkorábbról.

2018. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kozelebb a munkahelyhez vennek lakast, a tobbi maradhat ahogy van.
2018. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azonnali szakítás, és másik egyetem...


De igazából 12-13 évet kellene visszamennem akkor tudnék igazán nagyot változtatni

2018. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolgon tudnék változtatni az elmúlt 10 évem alapján, tanulmányok, karrier, egészség, sport, ismerősök, barátságok, jogsi, háziállatok... stb. kapcsán egyaránt.
2018. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, de mi van azokkal, akiknek a szerettei az elmúlt 10 évben mentek el? Ők miként dolgoznák fel azt a tudatot, hogy xy x idő múlva meghal?

Vagy a természeti katasztrófák, terrortámadások, amik több 100 ember életét vették el?

Alapjaiban véve nem rossz elgondolás, de vannak benne logikai buktatók..

Egy biztos, a gazdagodás lehetőségével én is élnék, tehát 10 évre visszamenőleg az összes, na jó, nem is az összes, de a legtöbb sporteseményt elmentenék, vagy "megtanulnám" Ideértve a lottó és egyéb humbug dolgokat.

Viszont inkább érezném átoknak, mint sem áldásnak az egészet.

2018. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sokkal magabiztosabb, energikusabb lennék és megtanulnék egy kicsit színészkedni
2018. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!