Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha valaki 2, 06-ra áll...

Hogy ha valaki 2, 06-ra áll matekból és szetetne évvégén 3 lenni akkor sikerülnifog neki?

Figyelt kérdés

#3 akar lenni
2018. jún. 12. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, megható a ragaszkodásod. Most meg "béna" vagyok? Nem baj, a lényeg, hogy nyugodj meg és figyelj a helyesírásra("semmijen"), nehogy azzal is gondok legyenek...
2018. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nemcsak én kaptam privit?

Én egyszerűen csak szánalmasnak lettem nevezve (3. válaszoló voltam).

Amíg itt elbeszélgetünk a témáról, meg is kapja a bizonyítványt a kisasszony. :DDDDD

2018. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam privit:D Mivel nem igazàn értettem, hogy akar javítani így a végén, megkaptam, hogy fogyatékos vagyok...:D Sebaj, valahogy kiheverem :D
2018. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak egy kis biztatás, nem a kérdezőnek konkrétan, hanem bárkinek, aki idetéved: gimi negyedikben félévkor bukó voltam matekból, majd év végén hármasra zártak le (1.6-ról javítottam 3.2-re), és 90% feletti érettségit írtam. A vicc az, hogy gazdasági irányba mentem tovább.

Szóval nyugi, az, hogy x tárgyból melyik évben milyen átlagon vagytok, nem határoz meg titeket. Ha tovább akartok tanulni, akkor az érettségi számít abból a pár tárgyból, ami kell (egyetemen meg már csak a kettes :D), öt-tíz év múlva senkit nem fog érdekelni, hogy te hányas voltál matekból vagy irodalomból tizedik év végén, állásinterjún se kérdeznek rá, ki kell bírni a középiskolát úgy, hogy arra koncentrálsz csak, ami a jövőben kell, aztán érettségi/diploma után szülői/tanári elvárásoktól mentesen élni, mint Marci Hevesen.

Kitartást minden középiskolásnak.

U.i.: amelyik felnőtt azt mondja nektek, hogy a felnőtt lét szar, az vagy hazudik, vagy egy szerencsétlen lőcs. Felnőttnek lenni, munkába járni ahol értéket termelsz és nem a baromságot magolod, jó és szabad :)

2018. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez, hogy jutott eszedbe augusztusban?
2020. aug. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Neked meg hogy jutott eszedbe két évvel később rákérdezni? :)
2020. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Különben nem baj, egész vicces kis topik lett belőle. :)
2020. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miért van ez a kérdés kiemelve?


Ha a jegyeket lezárták, nem fog sijerülni neki.


Ha pár nappal a zárás előtt van, akkor sem, ha ki is könyörögné a hármast, akkor a diákok mennének neki.


Ha jóval a jegyzárás előtt és az átlaga 2,5 fölé kerül, a tanár is látja, hogy a diák igyekszik, akkor megvan az esélye.

2020. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!