Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13-15 éves instagramos lánykák...

13-15 éves instagramos lánykák, akik kiírják hogy ők "influencerek"?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná ezt nekem magyarázni? Mit tettek ők le az asztalra és mégis miben merül ki az, hogy ezek a gyerekek "influencerek" egy felnőtt világban?

2018. jún. 17. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Hmm nem tudom, én még sosem találkoztam ezzel a jelenséggel. Talán azért, mert felnőtt fejjel nem azzal töltöm a szabadidőmet, hogy gyerekek képeit nézegessem az interneten...

Neked is figyelmedbe ajánlom ezt a "praktikát", így nem fogod ezen idegelni magad.

2018. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kutatást végzek ezzel kapcsolatban, de köszi:)
2018. jún. 17. 22:55
 3/6 anonim válasza:
Egyetértve az első hozzászólóval, annyit tennék csak hozzá, hogy valaki attól lesz "influencer" ha jelen van valamelyik fontos szociális netes platformon és magas számú követővel rendelkezik. Ennyi. Hogy hány éves és milyen nemű az ebből a szempontból szerintem másodlagos. Például ha te (kortól és nemtől függetlenül) folyamatosan posztolnál az instagramon és lenne pár százezres követésed bizonyára te is influencernek számítanál... Nem is kell hogy valós személy legyél, vannak kitalált személyiségek mint pl. Tibi atya vagy akár állatok. A lényeg csak a követések száma.
2018. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyaraul egy ures lufit irigyelsz... a valo eletben ezek semmit nem jelentenek. Mert ott csak egy kislany, aki nagyban hallgat ha felnottek kozott van. Majd kesobb... ha ugyes lesz, es tud ezzel mit kezdeni. Talan. De ebben ok lesznek az uttorok...
2018. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Ki irigyli őket, illetve mit lehet ezen irigyelni?
2018. jún. 18. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy odaírja, hogy influencer, attól még nem lesz az. Attól lesz az, ha rendszeresen posztol, és minden posztját like-olják rendszeresen többszázan, urambocsá többezren, és az oldalát is követik néhányezren, urambocsá néhánytízezren.
2018. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!