Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap elhagytam a penztarcam....

Tegnap elhagytam a penztarcam. Ra fel orara kerestuk ott ahol elhagyhattam de semmi. Korbekerdeztunk mindekit es nem lattak. Irataim benne voltak meg ketto xanax. Ha leadtak a rendorsegre valoszinuleg lattak mi van benne. Ezert megbuntethetnek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2018. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Todboy ***** válasza:
100%
Miért büntetnének meg Xanaxért? Nem illegális, a legtöbb háziorvos simán felírja. "Veszélyeztetés" sem merülhetne fel, a pénztárcádban volt a cucc, nem egy játszótéren szórtad szét.
2018. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg akárki berakhatta volna, ha kérdezik
2018. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"Ha leadtak a rendorsegre"

Ilyen csak a mesékbben létezik

2018. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy vicc jut az eszembe

Rádiós kívánságműsorba betelefonál egy muki:

- Jó napot kívánok. Találtam egy pénztárcát. Van benne 200ezer forint készpénz, meg egy Kovács János nevű úr iratai.

- Igen Uram. És mit kíván tenni?

- Hát, ennek a Kovács János úrnak szeretnék küldeni egy nagyon szép számot 😎

2018. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ennek bottal ütheted a nyomát, valaki zsebre tette inkább, mint hogy a rendőrségen leadja... Kezdd el intézni az irataid pótlását, amit kell, tiltass le (bankkártya pl.).

Ha mégis mázlid van, és egy tisztességesebb ember találta meg, akkor sem biztos, hogy a rendőrségen találod meg, sokszor ezeket előbb teszik fel közösségi oldalra.

2018. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza es a kornyeken levo kukakat nezd vegig. A penzt szoktak elvenni a tobbit kidobjak. Ha csak iratok es ilyen gyorsan eltunt, akkor lehet leadjak. Ha ledajak szokak ertesites kuldeni rola.

De ne erre varj inkabb menj jelezd a kormanyablakban, hogy bizony az irataidat elloptak vagy elhagytad (elhagyas eseten fizetni kell az ujert, lopasnal kernek jegyzokonyvet, amihez viszont a rendorsegra kell menned bejelenteni,mivel nem elloptal ezert nem biztos, hogy megeri ezt bebloffolni)...

2018. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, tegnap óta már üríthették a kukákat, de meg lehet próbálni.
2018. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!